Samochód Roku Playboya 2014 - relacja

Jeśli w jednym miejscu gromadzą się gorące króliczki, piękne modelki i seksowne gwiazdy, to znak, że impreza musi być udana! Taka właśnie była gala Samochód Roku Playboya 2014

sg_linda.jpg

Samochód Roku Playboya to impreza, która łączy pasjonatów wspaniałych aut, a zarazem doskonały pretekst do tego, żeby w jednym miejscu i czasie zgromadzić najseksowniejsze Polki ze świata show biznesu i nie tylko. Zgodnie z tradycją, tegoroczna gala odbyła się w Pałacu Zamoyskich w Warszawie.

Imprezę poprowadzili Paulina Sykut i Rafał Jemielita. Jak zwykle pojawił się tłum gości m.in. Bogusław Linda, Joanna Jabłczyńska, Ewa Minge, Natasza Urbańska, Aleksandra Szwed, Karolina Szostak, Maja Bohosiewicz, Dawid Woliński, Artur Chamski i Artur Boruc. Oczywiście nie mogło zabraknąć również seksownych króliczków i modelek wśród, których wypatrzyliśmy m.in. nasze piękne Słowianki: Olę Ciupę i Paulę Tumalę lub chociażby Monikę Pietrasińską.


Jury w składzie: Włodzimierz Zientarski, Krzysztof Hołowczyc, Andrzej Borowczyk, Andrzej Koper, Rafał Jemielita zdecydowało, że tytuł Samochodu Roku tym razem przypadł Alfa Romeo 4C.


Dodał(a): BJ, fot. Studio 69/Paweł Mazurek Wtorek 17.06.2014