Sierpniowy Playboy

Nowy Playboy już jutro trafi do kiosków. Ten numer to prawdziwy odlot!

Playboy sierpień 2014

Już 31 sierpnia 2014 do kiosków trafi nowy numer magazynu Playboy. Seksowna stewardesa Air PLAYBOY z okładki zaprasza na podniebną sesję zdjęciową!

Ponadto w numerze m. in.:

- 20 pytań do: Macieja Lampe, zawodnika Barcelony, mistrza Hiszpanii w koszykówce.

- Lampe: W Nowym Jorku odbiła mi woda sodowa. Przyjechałem tam jako 18-letni chłopak. A zespół oczekiwał gotowego zawodnika. Ja miałem potencjał, ale nie byłem jeszcze mężczyzną. Byłem dzieckiem, które robiło głupie rzeczy. I dlatego tam teraz nie gram. Mam nadzieję, że jeszcze będę miał szansę podpisać kontrakt w NBA, pokazać się jako dojrzały zawodnik i... zmienić moją reputację w Ameryce.

- Wywiad z Rosławem Szaybo, autorem słynnych okładek płyt m.in. Komedy, Jusad Priest czy The Clash.

- Szaybo: Do Londynu  pojechałem, kiedy kwitło tam zjawisko określane mianem Swinging London. Dzisiaj młodzieży trudno jest wytłumaczyć, że wtedy idąc ulicą można było spotkać wszystkich artystów i muzyków, z największymi gwiazdami włącznie. I to bez obstawy, bez żadnych fotografów dookoła. Nie istnieli paparazzi. Nie mogło ich być, bo nie istniały jeszcze nośniki dla takiego chłamu. Po prostu było normalnie. Można było podejść do faceta i powiedzieć: „Słuchaj, lubię twoją muzykę”. Na co on odpowiadał: „Dziękuję ci bardzo. A co ty robisz?”. „Projektuję plakaty i okładki płyt”. Pamiętam, że któregoś razu kolega wyciągnął mnie na otwarcie nowego sklepu muzycznego przy Baker Street. W środku grali Beatlesi. W podobnych okolicznościach poznałem też The Who. Chyba na jakiejś prywatce... Takie były czasy, że kiedy idąc ulicą słyszałeś muzykę, kupowałeś butelkę wina za rogiem i zwyczajnie wchodziłeś na imprezę. Londyn był wtedy małym miastem...

- Profil - Facet, który spalił milion funtów. Przedstawiamy profil Billa Durmmonda z The KLF.

- Lotniska przyszłości - Nadaj bagaż w McDonaldzie lub Starbucks a na samolot czekaj pod wodospadem – jak będą wyglądać lotniska przyszłości.

- Sekstaśmy gwiazd - Była afera podsłuchowa, ale my jako wzrokowcy wolimy sekstaśmy. Przypominamy najostrzejsze nagrania (nie tylko) z sypialni gwiazd.

- Amerykanki ogarnął nowy szał. Medytacja orgazmiczna. Co to? Przeczytajcie reportaż: Wielki zbiorowy orgazm.

- Polska playmate Natalia Wierzbowska.

- Startuje konkurs Fotoerotica 2014 – w tym numerze kupon konkursowy!

oraz

NIEZBĘDNIK – Włoskie wakacje - styl, moda, gadżety, motoryzacja, jedzenie i wszystko co warto wiedzieć o Italii.

Playboy sierpień 2014
Playboy sierpień 2014
Playboy sierpień 2014


Dodał(a): BJ, fot. Playboy Środa 30.07.2014