Słowiańska imprezowiczka – Ola Ciupa w CKM!

Gwiazdą wyjątkowego urodzinowego numeru CKM mogła być tylko Ola Ciupa: piękna Słowianka, która nakręci ciebie oraz naszą imprezę z okazji 20 lat CKM!

ola-ciupa-ckm20.jpg

CKM: Słyszałem, że wszystko u ciebie gra.
Ola Ciupa: Wiadomo, rozkręcam karierę jako DJ Slavic, a więc po prostu musi grać! Miałam to szczęście, że grania uczył mnie jeden z najlepszych ludzi w Polsce, czyli DJ Adamus. Dziś jestem pilną uczennicą szkoły didżejskiej, w której pojawiam się raz w tygodniu.

CKM: Grasz na imprezie urodzinowej CKM, a potem to już chyba kariera na miarę legend, np. Tiësto?
Ola Ciupa: Ogromną satysfakcję sprawia mi po prostu granie i patrzenie, jak ludzie
dobrze bawią się przy mojej muzyce. Nie musi to być kilkudziesięciotysięczna widownia, ale apetyt mam duży, więc kto wie?

CKM: Wszystko zaczęło się chyba od występu w klipie Cleo i Donatana, w którym po-
jawiłaś się jako seksowna Słowianka. Później wystąpiłaś też z nimi na Eurowizji.
Ola Ciupa:  Teledysk „My Słowianie” to była szansa, którą wykorzystałam, złapałam byka za rogi. Od tamtego czasu wciąż mi mało, chcę więcej.

CKM: Więcej? W teledysku zmysłowo ubijałaś masło – to może przyda się ono też
w sypialni? Wiesz, masaż z użyciem masła zamiast olejku, albo...
Ola Ciupa: Stop! Uznajmy, że świeżo ubite masełko jest jednak lepsze do posiłku – przez żołądek do serca. Choć wiadomo, że po takim posiłku trzeba wspólnie jakoś spalić kalorie... Ale na razie skupiam się nad stworzeniem mojego pierwszego singla, trzymaj kciuki. Ha, a wyobrażasz sobie zamieszanie, jakie wywołałaby na Eurowizji dawna Słowianka, która wróciłaby jako didżejka?

CKM: Jestem na tak! A ty jesteś też gwiazdą telewizji 4fun.tv. Co sądzisz o przejściu do TVN24 i zastąpieniu Moniki Olejnik?
Ola Ciupa: W tym momencie muzyka to całe moje życie, więc zdecydowanie pozostanę przy prowadzeniu mojego programu w 4fun.tv, w którym przedstawiam najbardziej imprezowe kawałki. Dzięki tej pracy poznaję wszystkie muzyczne nowości i mam przy tym mnóstwo zabawy – to dla mnie zestawienie idealne.

CKM: Jakie wymogi musi spełniać facet, z którym chciałabyś mieć mnóstwo zabawy także po pracy?
Ola Ciupa: Zaskoczę cię: nie może to być klasyczny przystojniak. Dlaczego? Bo modele fajnie wyglądają tylko na zdjęciach. Dla mnie najważniejsza jest osobowość i poczucie humoru. Ważne też, żebym czuła się przy nim bezpieczna. Aha, musiałby być silny, żeby dźwigać mój sprzęt muzyczny (śmiech).

CKM: Nie można mnie nazwać przystojniakiem, za to na pewno jestem silny... Więc co
powiesz na randkę nad basenem?
Ola Ciupa: Teraz pijesz do mojego udziału w programie „Celebrity Splash”!? Cóż, lubię być blisko natury, więc od basenów wolę jednak nadmorskie plaże. To idealne miejsce na randkę ze mną. Najlepiej o zachodzie słońca. 

To był wywiad. Gorące zdjęcia Oli Ciupy czyli DJ Slavic znajdziesz tylko wyjątkowym urodzinowym numerze CKM – już w kioskach!

CKM_07_18.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 29.06.2018