Star Trek Beyond – epicki zwiastun

Dla jednych kultowy film, dla innych styl życia, dla jeszcze innych nawet religia. Star Trek w nowej odsłonie po raz kolejny pojawi się na ekranach. I trzeba przyznać, że zwiastun robi gigantyczne wrażenie.
st.jpg

Odjechani, złowieszczy kosmici? Są. Dziwne nowe światy? Jak najbardziej. Ludzkość w niebezpieczeństwie i tylko kapitan Kirk wraz z dzielną załogą USS Enterprise mogą ją uratować? Nie może być inaczej. 

To właśnie znajdziecie w trailerze do najnowszej części Star Trek, zatytułowanej „Star Trek: Beyond”. Ale nie tylko. Bowiem napakowany akcją zwiastun obfituje w nagłe zwroty akcji i niesamowite efekty specjalne, zapowiadające kino iście kosmicznych lotów.

Jednak nie ma co się dziwić, w końcu za kamerą stanie Justin Lin – reżyser wciąż trzymających poziom kolejnych części Szybkich i Wściekłych, a film wyprodukuje J.J. Abrams. Spójrzcie zresztą sami i oceńcie, czy nie jest to kino na miarę największych produkcji.W obsadzie Star Trek:Beyond po raz kolejny zobaczymy Chrisa Pine’a (Kirk), Zachary’ego Quinto (Spock), Zoe Saldanę (Uhura), Karla Urbana (Bones), Simona Pegga (Scotty), Antona Yelchina (Chekov) i Johna Cho (Hikaru Sulu).  Ujrzymy także nowe twarze, wśród których znajdą się Shohreh Aghdashloo, Joe Taslim, Idris Elba i Sofia Boutella. Za scenariusz odpowiada Simon Pegg.

Film wejdzie na ekrany kin 22 lipca 2016 roku. Jest więc na co czekać!
Dodał(a): Jakub Rusak Poniedziałek 23.05.2016