„Wiedźmin 3: Krew i Wino” – zwiastun

Zobaczcie jak będzie wyglądał długo wyczekiwany dodatek do trzeciej części gry Wiedźmin. CD Projekt RED właśnie zamieściło jego zwiastun.
dziki gon.JPG

Wiedźmin 3: Dziki Gon”, to prawdopodobnie nasz najlepszy towar eksportowy. Kultowa już gra ma miliony fanów w Polsce i za granicą, zdobywa setki nagród i sprzedawana jest w wielomilionowym nakładzie. Nic więc dziwnego, że premiery jej kolejnych odsłon są jednymi z najbardziej wyczekiwanych wydarzeń, nie tylko w świecie maniaków gier komputerowych

Nie inaczej jest z uzupełnieniem do trzeciej części przygód Geralta z Rivii o nazwie „Krew i Wino”, które do sprzedaży ma trafić 31 maja 2016 roku. Dodatek jest o tyle elektryzujący, ponieważ ma poszerzyć podstawową rozgrywkę w Wiedźminie 3 o kolejnych 20 godzin. Ponadto ma pojawić się w nim nowa mapa i nowe postaci, a na graczy będą czekać jeszcze bardziej krwiożerczy przeciwnicy i jeszcze ciekawsze zadania do wykonania.

I mimo że atmosfera oczekiwania na produkcję jest i tak bardzo gorąca, to CD Projekt RED postanowiło ją jeszcze bardziej podgrzać, umieszczając w sieci na kilka dni przed premierą „Krwi i Wina”, zwiastun tego dodatku.

Półtoraminutowy trailer zapowiada rozgrywkę na niezmiennie światowym poziomie i piękny świat gry, pełen kolorów i zapierających dech w piersiach, doskonale wygenerowanych komputerowo krajobrazów, ale także pełen mrocznych i złowieszczych lokalizacji, wypełnionych diabolicznymi potworami, z którymi przyjdzie się zmierzyć.

Wszystko wskazuje więc na to, że „Wiedźmin 3: Dziki Gon – Krew i Wino”, będzie doskonałym zwieńczeniem kultowej serii gier, o czym możecie przekonać się sami.Lamborghini czy Ferrari? Problemy współczesnego świata...

Opublikowany przez Esquire Polska na 25 maja 2016
Dodał(a): Jakub Rusak Środa 25.05.2016