WSK: Sherlock vs Żelazna Dama

To był wyczerpujący tydzień: przetrwałeś walentynki, pochłonąłeś zawrotną ilość pączków, a teraz możesz nareszcie odetchnąć z ulgą po tym naprawdę ciężkim maratonie świątecznym. Weekend się zbliża, a CKM.pl poleca na jaki film warto wybrać się do kina. Uwaga! Weekendowy Seans Kinowy czas zacząć!

sherlock.PNG

Sex, Sesje i Męski Styl - uaktywnij się na naszym Fan Page'u

Oto nasze propozycje na ten tydzień:

Sherlock Holmes: Gra cieni

Guy Ritchie, USA


A oto i sequel historii dzielnego detektywa Sherlocka i jego wiernego przyjaciela Dra Watsona, czyli dwie godziny doskonałej rozrywki, nad którą całkiem owocnie pracowali kaskaderzy, pirotechnicy i spece od efektów. Liczne sceny walk, dynamiczna zmieniająca przebieg akcja i doskonały humor z pewnością nie pozwolą na nudę. Cycków nie zarejestrowaliśmy więc możesz bez obaw brać dziewczynę do kina. Tylko, z drugiej strony… po co?

Żelazna Dama
Phyllida Lloyd, Francja, Wielka Brytania


Miłośnikom polityki i wszystkim tym, którzy mają ochotę na coś poważniejszego polecamy film biograficzny o słynnej premier Wielkiej Brytanii – Margaret Thatcher. Choć sama fabuła jakoś specjalnie nie powala, warto pójść do kina ze względu na genialną Meryl Streep, która wciela się w postać głównej bohaterki. Nic dziwnego, że aktorka została wręcz obsypana nagrodami i nominacjami – ta gra warta jest świeczki. A raczej twoich pieniędzy na bilet.


Dodał(a): Jagoda Piątek 17.02.2012