Amerykański radiowóz na sprzedaż

Jeśli za wszelką cenę chcesz wyróżnić się na drodze, to mamy dla ciebie idealny sposób. Jest nim ford crown, czyli oryginalny amerykański radiowóz.
869476140_1_1080x720_victoria-interceptor-policyjny-radiowoz-prosto-z-usa-ledziny_rev001.jpg

Ta fura sprawi, że obejrzy się za tobą każdy przechodzień, a inni kierowcy będą przysypiać na światłach albo na ciebie trąbić. Bo nie ma szans, aby nie zwróciła uwagi wszystkich dookoła. W końcu kiedy wyjedziesz na ulice amerykańskim radiowozem, to na pewno zrobisz furorę.

A jeśli masz akurat wolne 37 tysięcy złotych, to możesz sobie sprawić taki wehikuł. Oryginalny, sprowadzany ze Stanów, z pełnym wyposażeniem. No, może brakuje mu jedynie sygnalizatora na dachu. Cała reszta, czyli wzmocniony przedni zderzak, kraty w tylnych drzwiach, oryginalne malowanie karoserii – jest. Przebieg, biorąc pod uwagę rok produkcji (2010) i przeznaczenie auta, też stosunkowo niski – jedynie 140 tys. kilometrów.


Do tego wszystkiego, jak na prawdziwy amerykański samochód przystało, dostajecie potężny 4,6-litrowy silnik o mocy 250 KM i automatyczną skrzynię biegów. Czyli wszystko, czego potrzebujecie, by wywołać opad szczęki u wszystkich naokoło. Po więcej szczegółów kliknijcie TUTAJ.


Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. otomoto Środa 27.12.2017