Zostań najpiękniejszą kobietą polskiego Off-Road'u

Casting RMF 4RACING Team i CKM.PL - atrakcyjne nagrody i niezapomniana przygoda – to czeka na kobiety, które zechcą wziąć udział w konkursie Dziewczyna RMF 4RACING Team 2017. Właśnie ruszyła kolejna, 4. edycja plebiscytu.
rmf4rt-otw.jpgDziewczyna RMF 4RACING Team 2017 to internetowy konkurs piękności
, który odbywa się za pośrednictwem mediów społecznościowych na Facebooku i Instagramie. Laureatki są wybierane przez internautów oraz kapitułę konkursową. W bieżącej edycji w skład jury wchodzą członkowie pop-rockowego zespołu PECTUS, znany DJ Adam De Great, redaktorzy magazynu CKM, fotograf Paweł Sierakowski, CEO Runmageddonu Jarosław Bieniecki oraz Rafał Płuciennik i Aleksander Szandrowski z RMF4RT.

W tym roku organizatorzy wprowadzili również nagrodę dodatkową, czyli Wyróżnienie CKM. Jego laureatka otrzyma możliwość zrealizowania sesji zdjęciowej na łamach tego popularnego magazynu dla mężczyzn.

Dziewczyna RMF 4RACING Team to wyjątkowy konkurs, który z roku na rok przybiera na swojej popularności. Kandydatki przyciąga bowiem formuła konkursu. Nie chodzi nam tylko o piękne i uśmiechnięte buźki, lecz o dziewczyny z charterem i pomysłem na siebie. Aby być najlepszym w rajdach terenowych, musisz być zdeterminowany i przebojowy. Właśnie takich dziewczyn szukamy, poprzez nasz plebiscyt. W zeszłym roku do udziału w konkursie zgłosiło się niemal 200 kobiet. Liczymy, że w tym roku będzie ich o wiele więcej – komentuje Rafał Płuciennik, Wicemistrz Europy w rajdach terenowych.

Aby zgłosić się do konkursu, wystarczy przesłać swoje zdjęcia i wypełnić formularz na stronie internetowej: http://dziewczyna.rmf4rt.pl/. Tam znajduje się również szczegółowy opis nagród oraz harmonogram całego przedsięwzięcia. Aktualne informacje na temat przebiegu plebiscytu dostępne są również w specjalnym wydarzeniu na Facebooku: bit.ly/2gMTa2h

rmf4rt-bannerf.jpg

Okres przyjmowania zgłoszeń trwa do 10 stycznia 2017 roku. Następnie, spośród wszystkich kandydatek, jury wybierze 25 dziewczyn, które będą walczyć w I etapie konkursu. Na profilach RMF 4RACING Team w serwisie Facebook oraz Instagram, zostanie stworzona specjalna galeria ze zdjęciami i opisami kandydatek. Co ciekawe, przebieg konkursu zależeć będzie również od internautów, którzy będą mieć wpływ na wybór swojej Miss.

Założenie jest takie, że polubienia internautów pod zdjęciem kandydatki, konfrontowane będą z ocenami jury w odpowiednich proporcjach. Oczywiście głosy kapituły konkursowej będą ważniejsze, jednak chcemy też, aby wpływ na wynik plebiscytu mieli nasi fani. Na tej podstawie wybierzemy 10 finalistek naszego przedsięwzięcia, które będą walczyć o nagrody w II etapie – dodaje Płuciennik.

Finałem konkursu będzie gala w Onyx Music Club w Tarnowskich Górach, która odbędzie się  18 lutego 2017 r. To właśnie wtedy poznamy 3 dziewczyny, które otrzymają najwyższą notę w plebiscycie i zgarną atrakcyjne nagrody, o łącznej wartości kilkunastu tysięcy złotych.

Więcej na temat konkursu i zespołu RMF 4RACING Team:
Strona internatowa konkursu: http://dziewczyna.rmf4rt.pl/.
Fanpage RMF 4RACING Team na FB: www.facebook.pl/RMF4RT

rmf4rt-pion.jpg
Dodał(a): ckm.pl Wtorek 20.12.2016