Były premier w ringu. Zdradził jak się przygotowuje do walki

Walki na ringu znanych sportowców nie wzbudzają już tylu emocji, co starcia osób ze świata rozrywki, show-biznesu. Korzystając z tej tendencji, Bracia Collins zorganizują galę charytatywną. Jednym z “fighterów” będzie były premier Prawa i Sprawiedliwości.
marcinkiewicz.JPG

Trzeba przyznać, że twórcy polskiej federacji Fame MMA organizującej walki pomiędzy znanymi osobami ze świata show-biznesu odnieśli spory sukces. Z pomysłu skorzystali bracia Collins. 2 czerwca w Warszawie odbędzie się gala Collins Charity Fight Night, której organizatorem będzie Fundacja braci Collins. Warto dodać, że to właśnie tutaj pracuje Tomasz Komenda.

Gala braci Collins będzie wyjątkowa, ponieważ ma charytatywny charakter, a jedną z osób, która pojawi się na ringu, będzie były premier, Kazimierz Marcinkiewicz. Zmierzy się z Rafałem Collinsem. Były członek PiS-u poinformował, jak wyglądają jego przygotowania do czerwcowej walki bokserskiej.

Czytaj także: Były premier lajkuje pośladki i przeprasza

– Trzy razy w tygodniu chodzę też na jogę. To są moje dzisiejsze przygotowania. Jak tylko zostaną otwarte siłownie i sale gimnastyczne, pójdę zobaczyć, jak wygląda ring i poruszać się na nim. Ciosy ciosami, ale boks to przede wszystkim nieustanny ruch. Trzeba dobrze się poruszać – podkreślił Marcinkiewicz w wywiadzie dla Sport.pl.

Jak informuje były premier, podczas walki obaj zawodnicy będą mieli na głowie kaski bokserskie – Ja jestem człowiekiem doświadczonym w walkach, bojach. Akurat nie bokserskich, ale pamiętajmy, że w boksie bardzo ważna jest głowa. U mnie sfera mentalna jest bardzo mocna. Mam mentalność zwycięzcy – zapewnił Marcinkiewicz.
Dodatkowo Marcinkiewicz poinformował, że jest to jednorazowe wydarzenie i nie planuje w przyszłości żadnych innych walk. Warto dodać, że na gali obok byłego premiera widzowie będą mogli zobaczyć inne znane osoby jak m.in. wielokrotną mistrzynię UFC Joannę Jędrzejczyk, byłego reprezentanta Polski w piłce nożnej Piotra Świerczewskiego, byłego mistrza KSW MMA Marcina Wrzoska czy wokalistę Libera.


Dodał(a): Kamil Nowicki / fot.: youtube.com Czwartek 01.04.2021