Chciał mieć sześciopak, ale nie lubi ćwiczyć. Postanowił go sobie wydziarać

Lenistwo lvl milion. Facet chciał mieć wakacyjną formę, ale nie po drodze było mu z najważniejszym elementem, by ją uzyskać. Nie chciało mu się ćwiczyć. Postanowił więc wydzierać sobie sześciopak.
Zrzut ekranu 2023-03-10 o 03.30.39.png

Sytuacja miała miejsce w Wielkiej Brytanii. Mieszkaniec tego kraju stwierdził, że taka droga na skróty będzie lepszą opcją, niż trzymanie się diety i regularna aktywność fizyczna. Zdjęcie tatuażu pojawiło się na instagramowym profilu tatuatora Deana Gunthera. 
"Byłem podekscytowany możliwością wykonania takiego tatuażu, zwłaszcza że widziałem, jak ktoś zrobił taką dziarę wcześniej, ale nie wyglądała ona realistycznie i miała czarne kontury. Postanowiłem więc podjąć wyzwanie i zrobić to zupełnie inaczej. Zawsze chciał mieć sześciopak, ale nie był zbyt chętny do chodzenia na siłownię ani do stosowania diety. Dzięki tatuażowi z sześciopakiem zawsze będzie wyglądał na gotowego na lato" – powiedział Gunther w rozmowie z dailymail.co.uk.

Choć do wykonania nie można się doczepić, to do pomysłu nie tylko można, ale i trzeba. Internauci zgodnie stwierdzili, że to zdecydowanie jeden z najgłupszych tatuaży, jakie mieli okazję oglądać. "Wyobraź sobie, że wracasz z kimś do domu, on ściąga koszulkę i widzisz to" lub "A co się stanie, jeśli zacznie ćwiczyć? Będzie miał dwunastopak?" – takich komentarzy jest pełno. Nie wiemy jednak, jak zareagował na nie sam nowy posiadacz tatuażu.  


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot. embed instagram @dean.ghunter Piątek 10.03.2023