Darmowe treningi za oddanie krwi. Nowa akcja

Osoby, które oddają krew, poza samą świadomością pomocy innym ludziom, otrzymują także ciekawe benefity. Teraz w ramach akcji #AktywniePoZdrowie, krwiodawcy i ozdrowieńcy oddający osocze mogą liczyć na bezpłatne treningi.
iStock-1177966989.jpg

Orangetheory Fitness wspólnie z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Warszawie postanowili stworzyć specjalną akcję dla "współczesnych bohaterów – zarówno krwiodawców, jak i ozdrowieńców po Covid–19 oddających osocze" i wręczyć im bon na darmowy przegląd formy oraz dostęp do bezpłatnych treningów. Vouchery czekają na odebranie przez chętnych w placówkach RCKIK w Warszawie. Akcja trwa do odwołania lub wyczerpania puli voucherów.

"Tworząc akcję #AktywniePoZdrowie chcemy zachęcić do oddawania krwi i osocza, a także podziękować tym, którzy już się na to zdecydowali. Chcemy też podkreślić, jak ważna dla zachowania dobrego zdrowia, jest aktywność fizyczna. To jeden z głównych sposobów na budowanie odporności, ochronę przed licznymi chorobami oraz zadbanie o dobre samopoczucie. Szczególnie w czasie pandemii, gdy nasza codzienna aktywność jest ograniczona, powinniśmy pamiętać o odpowiedniej dawce ruchu" – mówi Piotr Wąsik, Head Coach w Orangetheory Fitness.

Akcja #AktywniePoZdrowie Orangetheory Fitness.png

W ramach przeglądu formy uczestnicy będą mogli sprawdzić analizę składu ciała, przejść test kondycji i odbyć indywidualną konsultację z trenerem. Dodatkowo otrzymają oni bezpłatny karnet na 14 dni treningów. Akcja ma także pomóc wrócić do formy osobom, które przeszły koronawirusa.

Zapewne nikt by się nie obraził, gdyby do akcji przyłączyły się kolejne kluby fitness na terenie całej Polski. Hasztag #AktywniePoZdrowie mógłby zachęcić wiele osób do oddania krwi. Nie jest to wielki wysiłek, a poza świadomością pomocy, daje także szereg dodatkowych korzyści. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Poniedziałek 22.03.2021