Call of Duty: Modern Warfare. Darmowy weekend z grą

Nie masz planów na weekend? Zapewniamy, że na pewno nie jesteś sam. Z powodu epidemii większość z nas będzie znów siedziała w mieszkaniach. Na szczęście producenci gier chcą nam zapewnić na ten czas rozrywkę – i to za darmo!
CallOfDutyModernWarfare_Okladka.jpg
Infinity Ward doskonale wie, że ich tytułem zachwycają się miliony graczy. Żeby jakoś urozmaicić im czas spędzony w domach, firma postanowiła zorganizować darmowy weekend z grą Call of Duty: Modern Warfare.

SPRAWDŹ: Bądź jak Trump! Polacy tworzą symulator prezydenta USA

Na zainteresowanych czeka inny niż dotąd system gry i będzie on bardziej kameralny. Rozgrywka dla 150 osób zostanie zastąpiona pojedynkami dwóch dużych liczących sobie po 6 lub 10 zawodników.Do ustawek w formule 6 na 6 lub 10 na 10 dojdzie na 5 różnych mapach: 
- Aniyah Incursion
- Hovec Sawmill
- Khandor Hideout
- Shoot House
- Talsik Backlot

Posiadacze pełnej wersji gry będą mogli w łatwy sposób wziąć udział w darmowym weekendzie. Wystarczy, że odpalą grę i wybiorą odpowiednią opcję. Ci, którzy nie posiadają głównego wydania będą mogli dostać się do rozgrywek z poziomu osobnego dodatku Warzone. 

Wydarzenie rozpocznie się w piątek 24 kwietnia o godzinie 19:00 i zakończy o tej samej porze 27 kwietnia.Dodał(a): Konrad Siwik / fot. mat. pras. Piątek 24.04.2020