GTA V za darmo! Pobierz i zachowaj na zawsze

Potwierdziły się pogłoski rozpowszechniane przez wszystkie światowe portale gamingowe. Na witrynie Epic Games Store pojawił się jeden z najbardziej pożądanych tytułów w historii gier komputerowych. GTA V można pobrać za darmo i zachować na zawsze.
Diesel_productv2_grand-theft-auto-v_home_GTAV_EGS_Artwork_1920x1080.jpg
Ta informacja wywołała poruszenie w całym świecie graczy. Wielu spekulowało, czy GTA V rzeczywiście będzie dostępne za darmo na platformie Epic Games Store. Wątpliwości narodziły się w momencie, kiedy z oficjalnego konta sklepu na Twitterze, zniknął – równie nagle co się pojawił – post informujący o darmowej grze.

Jednemu z użytkowników Twittera udało się w porę przechwycić post:

Na szczęście dla fanów serii z całego świata, informacja okazała się prawdą i tak chętnie pobierali tytuł, że… przeciążyli serwery sklepu. Wtedy Epic Games Store uspokajał graczy spragnionych przygód w mieście Los Santos wzorowanym na Los Angeles:

"Obecnie doświadczamy ruchu o wzmożonym natężeniu w sklepie Epic Games Store. 

Zdajemy sobie sprawę, że użytkownicy mogą mieć w tym czasie do czynienia z wolnym czasem ładowania, błędem 500 lub awarią programu uruchamiającego, ale aktywnie pracujemy nad skalowaniem. Dostarczymy aktualizację tak szybko, jak to tylko możliwe".Serwery w końcu znów ruszyły i w końcu każdy może pobrać GTA V. Warto dodać, że jest to edycja premium, która zawiera wszystkie elementy fabularne, rozgrywkę online, wszelkie ulepszenia oraz dodatkową zawartość.

Gra jest dostępna od 14 maja 2020 roku, ale promocja potrwa jedynie tydzień i skończy się 21 maja 2020 o godzinie 17:00. Dlatego zalecamy pośpiech, bo kto wie, czy serwery nie zostaną znów przeciążone. Pobierz GTA V, wchodząc pod TEN ADRES.
Dodał(a): Konrad Siwik / fot. epicgames.com Piątek 15.05.2020