Owiń smartfon w ręcznik, bo tyle krwi nie widziałeś od dawna – pierwszy trailer „Mortal Kombat 11”

Zwiastun jedenastej odsłony kultowej bijatyki „Mortal Kombat” obryzgał nas od góry do dołu krwią i wnętrznościami bohaterów, i jednocześnie spowodował opad szczęki do samej ziemi.

mk11.jpg


6 grudnia Warner Bros. Interactive Entertainment ogłosiło kolejną, jedenastą część kultowej gry wideo „Mortal Kombat”. Od razu otrzymaliśmy też pierwszy trailer pokazujący niesamowity pojedynek między Mrocznym Raidenem a Skorpionem.

Co ważne, zwiastun nie owija w bawełnę i pokazuje, że tytuł będzie miał do zaoferowania to, co kochają wszyscy fani serii – hektolitry krwi, mrok i nieprawdopodobne kombosy. Wciskająca w fotel walka została dodatkowo podlana niezwykle klimatycznym utworem pt. „Immortal” (nieśmiertelny – red.), stworzonym na potrzeby gry przez rapera 21 Savage. W trailerze pojawia się również krótka zajawka zupełnie nowego bohatera, który będzie centralną postacią w „Mortal Kombat 11”.

Po prostu zobaczcie to sami:Pierwszego gameplaya z gry możemy spodziewać się już 17 stycznia 2019 podczas wydarzenia „Mortal Kombat 11: The Reveal”, które odbędzie się w Los Angeles. Podczas transmisji na żywo zobaczymy nie tylko możliwości gry, ale i tryby rozgrywki i inne nowości, które przygotowali twórcy, m.in. zupełnie nowy tryb personalizacji wojowników.

Gra dostępna jest w przedsprzedaży od 7 grudnia, a jako bonus gracze, którzy skorzystają z tej opcji, otrzymają grywalną postać samego Shao Kahna. Oficjalna premiera „Mortal Kombat 11” nastąpi natomiast 23 kwietnia 2019 na PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch i PC.


Dodał(a): Jakub Rusak/ fot. materiały prasowe Piątek 07.12.2018