Pociągiem lub z buta. Z tymi grami przemierzysz całe Stany Zjednoczone

Żeby zwiedzić USA, niepotrzebna jest już wiza. Nie potrzebujesz także samolotu, a nawet wychodzenia z domu. Wystarczy, że sprawdzisz dwie darmowe gry udostępnione przez Epic Games Store.
Projekt bez tytułu (36).png
Włodarze jednego z najpopularniejszych sklepów z cyfrowymi egzemplarzami gier nie przestają rozpieszczać swoich użytkowników. Zaczęli z grubej rury na początku kwarantanny i nieprzerwanie ciągną tę kolejkę jak tory w jednym z proponowanych przez nich darmowych tytułów.

"Railway Empire" to strategia ekonomiczna, w której wcielasz się we właściciela firmy kolejowej. Akcja została osadzona na terytorium Stanów Zjednoczonych, a za punkt startowy został przyjęty 1830 rok.Twoim zadaniem będzie przemierzanie Ameryki, powiększanie swojej floty pociągów i przejmowanie kontroli nad całym rynkiem. Jednak podróż odbywa się nie tylko w terenie, a także w czasie. Ostatecznie będziesz musiał stworzyć imperium, które swoim zasięgiem obejmie inne zakątki świata, a także XX wiek.

Sprawdź: Wiedźmin zawsze przy tobie. Nowa gra w rozszerzonej rzeczywistości

Dla tych, którzy wolą piesze wycieczki, Epic Games Store przygotował drugą propozycję. Fabuła w “Where The Water Tastes Like Wine” również została osadzona amerykańskim folklorze i koncentruje się na podróży. Wcielasz się w niej w wędrowca, który przemierza Stany Zjednoczone i poznaje opowieści napotkanych osób, które musisz ponieść w świat.Jeżeli chcesz poznać Stany Zjednoczone, jeżdżąc pociągiem, wystarczy, że wejdziesz pod TEN adres i zapiszesz grę. Jeśli wolisz wybrać się na samotną wyprawę z buta, TUTAJ znajdziesz tytuł dla siebie. Promocja kończy się 17.09.2020 o 17:00.

Dodał(a): Konrad Siwik / fot. youtube Piątek 11.09.2020