Były członek Guns N’ Roses pracuje nad muzyką do „Cyberpunk 2077”

Wielki projekt, wielkie oczekiwania, to i odpowiednie osoby zaangażowane w tworzenie tego projektu. Były muzyk Guns N’ Roses współtworzy muzykę do polskiej gry „Cyberpunk 2077”.
1920x1200_GIRL-CP77.jpg

Projekt „Cyberpunk 2077”, najbardziej oczekiwanej polskiej gry komputerowej ostatnich lat, odżył. Najpierw był niewinny sygnał na Twitterze, gdzie twórcy umieścili wpis o treści „*beep*” (pisaliśmy o tym tutaj), a teraz pojawiają się kolejne, już bardziej konkretne informacje związane z samym projektem. Jak choćby ta dotycząca tego, kto stworzy muzykę do gry.

A będzie to nie byle weselny grajek, tylko Bryan Mantia, były perkusista m.in. zespołu Guns N’ Roses. Muzyk ma przed sobą nie lada wyzwanie, bo w końcu do wyjątkowego projektu „Cyberpunk 2077” potrzeba wyjątkowej ścieżki dźwiękowej. Najlepiej takiej, która nigdy wcześniej nie była słyszana. W końcu ma pochodzić z 2077 roku. Mantia planuje więc, że w tle rozgrywki w Cyberpunku ma lecieć biały szum (jego zdaniem takiej muzyki ludzie będą słuchać pod koniec XXI wieku).

Poza byłym perkusistą „Gunsów” w prace nad muzyką do gry zaangażowani są także Marcin Przybyłowicz (współtwórca ścieżki dźwiękowej „Wiedźmina 3: Dziki Gon”) i Melissa Reese (m.in. inFamous: Second Son).

Na razie wciąż nie jest znana oficjalna data premiery gry „Cyberpunk 207”.

ZOBACZ TEŻ FOTKI SEKSOWNEJ GAMERKI:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. materiały prasowe Poniedziałek 22.01.2018