Były dziennikarz TVP nabroił i ukrywał się przed odsiadką. Wpadł przez próbę picia w plenerze

Był dziennikarz TVP Łukasz S. finalnie został zatrzymany przez policję. Był on oskarżony o znęcanie się nad swoją partnerką, przez co sąd wydał wyrok, według którego miał on spędzić 90 dni w więzieniu. Facet miał znacznie więcej za uszami, znany jest m.in. z prorządowych sond, które były przepełnione manipulacjami, a także krytycznych wypowiedzi w stosunku byłego prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Po usłyszeniu wyroku mężczyzna rozpoczął zabawę w kotka i myszkę, która trwała do teraz.
Zrzut ekranu 2023-06-7 o 16.26.14.png

Wpadł przez przypadek

"Wobec 41-letniego mieszkańca powiatu wejherowskiego, policjanci podjęli interwencję w sobotę późnym wieczorem, gdy zauważyli, że wspólnie z drugą osobą usiłują spożyć alkohol w miejscu niedozwolonym" - mówi Lucyna Rekowska z Komendy Miejskiej Policji w Sopocie.
W ten oto sposób nasz gagatek wpadł w ręce funkcjonariuszy. W wyniku sprawdzenia w policyjnych bazach wyszło na jaw, że 41–latek jest poszukiwany. Następnie trafił on natychmiast do aresztu. 

Pouczenie, ale za to jakie!

Co prawda za próbę picia alkoholu w miejscu publicznym otrzymał jedynie pouczenie, jednak kolejne 90 dni spędzi w więzieniu przez prawomocny wyrok wydany przez Sąd Rejonowy Gdańsk–Północ.


Dodał(a): CKM.PL / fot.: screenshot TVP Środa 07.06.2023