Lustereczko powiedz przecie

To nieprawda, że tylko nastolatki robią sobie słit focie na fejsa. Dorosłe celebrytki też to uwielbiają!
celebrytki nago twitter.jpg


Jedne chwalą się, bo bez wątpienia mają czym. Inne liczą na aplauz i szukają akceptacji. Każda z nich ma jednak w sobie pierwiastek ekshibicjonistki, co nam się bardzo podoba i dlatego chętnie śledzimy ich konta na twitterze. Bo przecież wujek fejs nie przepuściłby takich fot.

Doda – rzekomo jedyna polska królowa od czasów Marii Józefy Habsburżanki. Polska szansonistka pojawiała się na naszych łamach kilka razy, bo zdecydowanie daje radę. Jednak co innego sesja, a co innego wojerystyczne kadry z życia prywatnego. Te drugie sprawiają jakbyśmy siedzieli jej na dłoni.
doda.jpg
https://twitter.com/DodaPoland

Carmen Electra – znana również jako Tara Leigh Patrick. 40-letnia modelka, piosenkarka, aktorka, osobowość telewizyjna. Znana najbardziej z głupiutkich ról, ale i z wiekopomnego dzieła, na którym kształtowały się nasze gusta estetyczne – „Słonecznego Patrolu”. Była ślubna Dennisa Rodmana, równie kontrowersyjnego gwiazdora NBA.
carmen.jpg
https://twitter.com/carmenelectra

Kim Kardashian – kobieta o kształtach Latino, z korzeniami ormiańskimi, holenderskimi i szkockimi. Znana z tego, że jest znana i obnaża się na ekranie MTV pokazując swoje `codzienne` życie. Ostatnio jednak oświadczyła, że chce zamknąć się na media i odzyskać odrobinę prywatności. Oznajmiła to na krótko przed wejściem na anteny kolejnego sezonu programu o życiu Kardashianów.
kardashian.jpg
https://twitter.com/KimKardashian

Demi Moore – ikona Hollywood, która ostatnio cierpi na zaburzenia poczucia własnej wartości. Po rozwodzie z Ashtonem Kutcherem (różnica wieku to 16 lat), ostro pracuje nad swoją sylwetką i całkiem nieźle jej to idzie. O czym na bieżąco informuje fanów na twitterze wklejając roznegliżowane zdjęcia. Szacun dla Demi, ale chyba wszyscy już jej uwierzyli, więc mogłaby obok `młodego` ciała pokazać dojrzałą osobowość.
Demi-Moore-Posts-Bikini-Pictures-on-Twitter.jpg
https://twitter.com/justdemi

Coco Austin – znana przede wszystkim jako żona rapera Ice – T. Poza tym jest modelką (w specyficznych rozmiarach), aktorką kina klasy F i internetową gwiazdą. Znana jest ze swojej olbrzymiej pupy, wielkich piersi i wyuzdania. Prócz tego, z Kim Kardashian łączy ją obnażanie się ze swoją cielesnością i prywatnością – z mężem występują w reality show „Ice Loves Coco”.
coco-marie-naked-on-twitter.jpg
https://twitter.com/cocosworld

Dodał(a): carlo Środa 06.06.2012