Dziaraj się z Jeany

Nasza okładkowa modelka z lipca tego roku wydziara się u Twojego boku podczas nadchodzącego specjalnego eventu. Oczywiście jeśli weźmiesz udział w prostym konkursie, w którym do wygrania są aż trzy tatuaże!
dziaraj-się-z-jeany.jpg


Jeany Kicz to modelka z okładki CKM z lipca 2017 roku. Jej galerię możesz obejrzeć TUTAJ, wystarczy że wpiszesz kod z bieżącego numeru! 16 września podczas imprezy #NIEFILTRUJEMY PROJEKT TATUAŻ pojawi się na Lubelskich Błoniach, by wydziarać się  razem z laureatami naszego konkursu.

Wyraź swoje niefiltrowane JA tatuażem! Dodaj w dowolnej formie graficznej wzór tatuażu na naszą stronę konkursową, który wyraża Cię w 100% i w kilku słowach przekonaj nas, by artyści z 77 INK wydziarali Ci go na nasz koszt! 

Uwaga! Interesuje nas tylko Twoja prawdziwa, #niefiltrowana natura. Do zgarnięcia sesja życia pod igłą mistrzów tatuażu! Do wygrania są 3 tatuaże!!

Jak wziąć udział w naszym konkursie!
1) Założyć profil na CKM.PL
2) Opublikuj na stronie konkursowej „#NIEFILTRUJEMY PROJEKT TATUAŻ” projekt który chciałbyś, aby 77ink zrobiło na Twoim ciele. Dodanie projektu (zdjęcie, grafika) jest proste, wystarczy zaznaczyć przy dodawaniu zdjęcia/grafiki  opcję „dodaj do konkursu projekt tatuaż”
3) Twoje zdjęcie/grafika trafi na stronę konkursową i od Ciebie również zależy, czy wygrasz jedną z 3 nagród. Tatuaż zostaną przyznane 3 osobom wg poniższych kryteriów:
- Dwa tatuaże trafią do osób, które opublikują zdjęcie lub grafikę tatuażu, który chcieliby mieć, napiszą dlaczego taki tatuaż właśnie oni powinni zdobyć i zbiorą najwięcej pozytywnych komentarzy użytkowników CKM.PL pod swoim zgłoszeniem
- Jeden tatuaż zostanie przyznany przez jurorów konkursu i trafi do osoby jako najciekawszy projekt do realizacji  

Konkurs trwa od 23 sierpnia do 11 września. Zwycięski tatuaż będzie wykonany podczas #NIEFILTRUJEMY Projekt Tatuaż (16.09.2017 na Lubelskich Błoniach), gdzie wspólnie z Cydrem Lubelskim będziemy świętować naturalność! 
Czekamy na Twoje zgłoszenie. Niech siła #NIEFILTROWANEJ natury będzie z Tobą!

DODAJ SWOJE ZGŁOSZENIE TUTAJ>>


Dodał(a): ckm.pl Poniedziałek 04.09.2017