Hugh Hefner nie żyje

Hugh Hefner, legendarny założyciel magazynu Playboy nie żyje. Zmarł w swojej willi w Los Angeles w wieku 91 lat. O śmierci Hefnera poinformowało przedsiębiorstwo Playboy Enterprises.

Mieliśmy nadzieję, że ten dzień nigdy nie nadejdzie. Nikt nie jest jednak wieczny, nawet Hugh Hefner, który zdawało się, że mógłby spokojnie dociągnąć do setki.

Założyciel najsłynniejszego magazynu lifestyle’owego świata zmarł w swojej willi w Los Angeles, znanej szerzej jako Playboy Mansion, w wieku 91 lat. Informację o jego odejściu podało przedsiębiorstwo Playboy Enterprises, a przyczyny zgonu określono jako naturalne.

Hef założył Playboya w 1953 roku, a na pierwszej okładce znalazła się wschodząca wówczas gwiazda – Marylin Monroe, a magazyn w zasadzie z miejsca osiągnął ogromny sukces. Szczyt jego popularności przypadł natomiast na lata 70. XX wieku, za sprawą otwartego podejścia do sfery seksu i buntowi przeciwko purytańskiej Ameryce.

Hugh Hefner był w swoim życiu żonaty trzykrotnie. Miał czwórkę dzieci – trzech synów i córkę. Żadne z nich jednak najprawdopodobniej nie odziedziczy jego słynnej willi w LA. Hefner sprzedał ją bowiem w 2016 roku swojemu sąsiadowi, grecko-amerykańskiemu miliarderowi Darenowi Metropoulosowi za kwotę ok. 200 mln dolarów.

ZOBACZ TEŻ:

Nici z inwestycji w nieruchomości! Ubiegł nas bogaty dzieciak miliardera. Zabrakło nam niewiele... teraz będziemy musieli redakcyjną zrzutkę epicko przehulać

Opublikowany przez CKM Czasopismo Każdego Mężczyzny na 7 czerwca 2016Dodał(a): TM/ fot. instagram.com/hughhefner/?hl=pl Czwartek 28.09.2017