Kwietniowy Playboy z aktorką

W kwietniowym wydaniu fani Playboya na okładce i głównym pictorialu będą mieli okazję podziwiać aktorkę Agnieszkę Wielgosz - znaną m.in. z serialu Pierwsza miłość. Tym razem uwodzi w naszej zmysłowej sesji. Dziewczyna ma ogień w sobie!
Playboy Polska
W najnowszym numerze redakcja zmierzyła się z jednym z największych męskich fetyszy. Rudymi włosami. A w dodatku skręconymi w loki! Skojarzenie z buzującym płomieniem, nieuchwytnym i gorącym jest nieuniknione i obiecujące. Agnieszka Wielgosz podczas sesji dla PLAYBOYA nie zawiodła tych oczekiwań. Zobaczcie sami. Wielka szkoda, że dla pełni efektu nie możemy przekazać jej zmysłowego głosu, ale możecie to nadrobić oglądając aktorkę na scenie.

W tym numerze do obejrzenia jeszcze jeden wyjątkowy pictorial, urodzinowy album szefa wszystkich playboyów. 9 kwietnia Hugh Hefner kończy 90 lat! Jak widać, bujne życie procentuje i dodaje sił.

W najnowszym Playboyu rozmowa z prawdziwym fenomenem ostatniego sezonu sportów zimowych. Peter Prevc zgarnął najważniejsze laury w skokach narciarskich, a nas wpuszcza za kulisy swego sukcesu. Na brak sukcesów nie narzeka też jedna z najmocniejszych kobiet na polskiej estradzie Beata Kozidrak. Wywiadowcy Playboya złapali gwiazdę w momencie premiery singla zapowiadającego jej pierwszą solową płytę i jeszcze nie słuchaliście ani nie czytaliście wywiadu z tak wyluzowaną panią Beatą.

W NUMERZE:
>Wywiad z Beatą Kozidrak z grupy Bajm

Playboy: Myśleliśmy, że na pytanie o bycie niegrzeczną, opowiesz nam coś w stylu sex, drugs and rock and roll.
Beata Kozidrak: Naprawdę nie wiem, jak was zadowolić. Kolejny teledysk będę nagrywała w Los Angeles. Wypatrujcie, może coś zobaczycie (śmiech). A tak na serio, to o seksie nie opowiadam, narkotyków nie biorę, a alkohol mi nie służy. W moim życiu był tylko rock and roll – nieustanna trasa, od koncertu do koncertu. Zwykle kładłam się wcześnie, żeby rano być już w formie. Dbałam o siebie. Nie mogłam przecież zawieść fanów. Poza tym dostaję tak ogromne dawki adrenaliny na scenie, że niczego więcej mi nie potrzeba.

> 9 kwietnia Hugh Hefner kończy 90 lat! Specjalnie na urodziny przygotowaliśmy sporą dawkę zdjęć nie tylko z rodzinnego albumu twórcy PLAYBOYA.
> Peter Prevc zdobył Kryształową Kulę i pobił rekord zwycięstw w sezonie. U nas 20 pytań do nowego  mistrza skoków narciarskich.
> Na czym polega fenomen Milo Manary, czyli klasyka włoskiego komiksu erotycznego.
> Filmowe apokalipsy, czyli produkcje w których coś poszło BAAArdzo nie tak. Plus filmy, których nigdy nie zrealizowano.
> Kobe Bryant kończy karierę po 2 dekadach w NBA. Przedstawiamy tę ikonę NBA.
> Testujemy McLarena 570S.
> Przejażdżka Harleyem po Dubaju.
> Playmate Lola Melnick – dziewczyna z Ukrainy, która stała się gwiazdą telewizji w Ameryce Południowej.
> Wyróżnione zdjęcia w naszym konkursie Fotoerotica – cz.3

Kwietniowy Playboy dostępny w sprzedaży od 24 marca 2016 roku

Dodał(a): Roman Mocarz / mat.pras Środa 23.03.2016