Laski do bicia

Niewiele jest sytuacji, w których możesz bezstresowo pobić kobietę... lub być pobitym przez nią. Ale gra „WWE 2K17” jest jedną z nich.

wwe-Sasha_Banks.jpg

Nieważne, czy masz na karku 20 lat czy dwa razy więcej – jako dzieciak musiałeś być fanem amerykańskich zapasów. Może z czasem entuzjazm do reżyserowanych walk umięśnionych osiłków nieco u ciebie opadł... Ale teraz nadszedł czas na triumfalny powrót do ringu!

Gra wideo „WWE 2K17” to sportowa bijatyka, w której wcielasz się w jednego z ponad setki prawdziwych gwiazdorów (lub gwiazdorek...) amerykańskiego wrestlingu i naparzasz się w efektowny sposób na ringu. Oraz poza nim, bo gra pozwala toczyć dającą mnóstwo radości młóckę dookoła ringu, a nawet za kulisami, w korytarzach i gabinetach oficjeli.

Oprócz setki napakowanych wrestlerów spotkasz w ringu także kilkanaście zapaśniczek (autentycznych gwiazd amerykańskich zapasów realistycznie przeniesionych do gry), z którymi możesz walczyć jak równy z równym. Zadziwiającym zbiegiem okoliczności wszystkie są także niezłymi laskami... Charlotte, Asuka, Sasha Banks (to ta dama na screenie na górze strony), Carmella, Niki Bella i inne - którą z nich chciałbyś rozłożyć na łopatki?


Najwiekszą gwiazdą gry jest bez wątpienia Brock Lesnar (to ten napakowany blondyn ze zwiastuna powyżej). Jeśli nie chcesz wcielić się ani w niego ani w inną legendę wrestlingu, możesz stworzyć własnego realistycznego zapaśnika. Po prawdzie całe „WWE 2K17“ jest jakby bardziej realistyczne niż prawdziwy wrestling – w grze wideo nic nie jest reżyserowane, a walki zawsze wygrywa lepszy...

W „WWE 2K17“ można zagrać na konsolach PS3/PS4/X360/XONE. Polskim wydawcą gry jest Cenega.

W nowym numerze CKM znajdziesz specjalną sekcję dla graczy: 12 stron z recenzjami kilkunastu premierowych gier, nowościami sprzętowymi, a także... grami planszowymi. Więcej w CKM (już w kioskach):


11_ckm_2016-617.jpg

Po co iść do kiosku? Zamów CKM prosto do domu! Nie tylko zaoszczędzisz pieniądze, ale dostaniesz ekstra książkę gratis

prenumerata-listopad-2016.jpg


Dodał(a): CKM Czwartek 20.10.2016