Mamy już plany na Sylwestra. Ojciec Rydzyk organizuje 4-dniową imprezę. Cena to żart

Jeśli nie masz planów na Sylwestra, to śpieszymy z pomocą. Ojciec Rydzyk organizuje świętowanie, które potrwa aż cztery dni. Oferuje moc atrakcji, wspólne chwalenie pana i zwiedzanie Torunia! Pobawisz się, pouczysz - lepiej być nie mogło. A najlepsze to dopiero przed nami.
Zrzut ekranu 2023-11-24 o 00.08.09.png

Złapcie się czegoś mocno, bo za moment pospadacie z krzeseł. Po takiej imprezie, szczególnie organizowanej przez najsławniejszego duchownego w Polsce, spodziewaliśmy się tysięcy. Cena za całość wyniesie - uwaga - 150 zł! Grzechem, to będzie nie skorzystać. Może sami się wybierzemy, kto wie. 

Ojciec Rydzyk gwarantuje zbawienie! Musisz tylko sypnąć groszem


"Sylwester z wartościami - Życie to Coś Więcej!" - pod takim hasłem o. Rydzyk, wspierany przez założoną przez siebie Akademię Kultury Społecznej i Medialnej (AKSiM) w Toruniu, organizuje tegoroczną imprezę. "Jeżeli chcesz ten czas przeżyć w dobrej i wartościowej atmosferze to mamy dla ciebie doskonałą propozycję" - zdradzają organizatorzy.

Wydarzenie roku - tego i przyszłego!

Pewnie teraz sobie myślisz: "no dobra, ale gdzie jest haczyk?". Sęk w tym, że go nie ma! W trakcie całego wydarzenia w planach są zajęcia taneczne i muzyczne - czyli wszystko tak, jak powinno być. Zazwyczaj domówki czy klubowe świętowanie ogranicza się wyłącznie do tego, a tutaj mamy znacznie więcej dobroci.

Ojciec Rydzyk przyznaje, że dostał dwa auta od bezdomnego:


W grę wchodzą warsztaty psychologiczne i spotkania z zaproszonymi gośćmi. Chętnie byśmy uchylili rąbka tajemnicy i powiedzieli wam, kto będzie na najlepszym sylwestrze, jaki tylko może być, lecz wolimy to zostawić w formie niespodzianki - pojedziesz, przekonasz się. Warunek jest taki, że musisz mieć powyżej 19. lat. Wiadomo, to poważna impreza. Nie mogliśmy też pominąć grupowej wycieczki po Toruniu, oczywiście w doborowym towarzystwie.

Na co czekasz? Zgłaszaj się - może się zobaczymy na miejscu ;)

Co lepsze, w cenie wliczone jest całe wyżywienie. Teraz jest ten moment, w którym wysyłasz do nas same ciepłe myśli za taką polecankę i lecisz wypełnić dostępny w sieci formularz zgłoszeniowy. Proste jak budowa cepa!


Dodał(a): CKM.PL // fot.: YouTube embed @Senioralna Piątek 24.11.2023