Matka piątki dzieci ma czym oddychać. Wkurza się, gdy ludzie patrzą, kiedy chodzi bez stanika

Crystal Militunovic to tiktokerka, która chętnie dzieli się historiami związanymi z macierzyństwem. Sama ma piątkę dzieci. Teraz podzieliła się z fanami jednym ze swoich ogromnych problemów, a w zasadzie dwoma.
tiktokerrka.jpg

W niedawno nagranym przez nią tiktoku żali się, że nie może chodzić bez stanika, ponieważ wtedy staje się obiektem komentarzy przechodniów. Chciałaby codziennie tak chodzić, lecz rzadko się na to decyduje właśnie przez wszechobecnych gapiów.

Sprawdź także: Ta kobieta uwielbia opalać się bez stanika, jednak męczą ją ciągle gapiący się sąsiedzi 

Crystal poruszyła bardzo poważny problem - piszemy to na serio. Otóż panie powinny mieć pełną wolność w chodzeniu, jak tylko im się podoba, a niestety faceci nie potrafią przez choćby trzy sekundy zapanować nad wzrokiem.

@mamato7_5here_2above like I want be comfy too with out the comments. Also since I was high school I was told to cover up when wearing same shirt 👚 as my friends #brafree ♬ All Eyes On Me - Bo Burnham

"Masz duże piersi, to co innego, musisz założyć stanik! Nie możesz tak chodzić! One ci zwisają! Ludzie się gapią! To takie niestosowne" - to tylko kilka z komentarzy, jakie wymieniła tiktokerka.

Opalanie bez stanika. Co grozi za plażowanie topless


Crystal walczy o to, by dziewczyny mogły chodzić bez staników. "Znormalizujmy to" - apeluje. Nieważne, kro ma jaki rozmiar piersi, wszystkie panie powinny być traktowane jednakowo dobrze. 


Dodał(a): CKM.PL / fot.: TikTok Embed Wtorek 21.11.2023