Nowy CKM z Ring Girls KSW

Klaudia Musiał, Justyna Gradek i Dominika Bilska, czyli trzy Ring Girls KSW – piękne dziewczyny zapowiadające na ringu zmagania zawodników najpopularniejszej w Polsce federacji mieszanych sztuk walki w specjalnej sesji dla CKM!
ckm październik 2014
W numerze oprócz dziewczyn znajdziecie artykuły jakich nie znajdziecie nigdzie indziej.

Michał Materla
- Z zawodnikiem MMA i mistrzem KSW w wadze średniej rozmawiamy m.in. o kobietach, hipsterach, tańcu i oczywiście o MMA.

Patryk Vega -
Reżyser legendarnego serialu “Pitbull” oraz wkrótce wchodzącego do kin filmu „Służby specjalne” mówi CKM m.in. o swoich filmowych produkcjach, alkoholu, podróżach oraz tej ciemniejszej stronie życia.

Bilon -
Wywiad z legendą polskiego rapu, współtwórcą składu Hemp Gru, o muzyce, życiu, Bogu i złym (jego zdaniem) systemie, który nas otacza.

Potwory i spółka -
Nieustraszony reporter CKM wsiadł do monster trucka i rozjechał nim na placek Forda Probe GT! Za mało emocji? To dodajmy, że w fotelu pasażera siedziała atrakcyjna półnaga dziewczyna...

Pij jabłka! Panie Putin – my wiemy, co dobrego można zrobić z polskich jabłek. W tym numerze CKM robimy wielki przegląd polskich cydrów i zdradzamy jabłczane tajemnice nowej gwiazdy wśród napojów dla dużych chłopców.

ckm_cover2.jpg

Pęd do przyszłości
- Elektryczna Formuła E to dopiero początek. Z pomocą ekspertów – futurologów przewidujemy jak będą wyglądały wyścigi samochodowe za 20, 50, a nawet 100 lat.

Piłkarskie szambo - Drukujemy fragmenty sensacyjnej książki Thomasa Kistnera pt. „FIFA Mafia”, ujawniającej całą prawdę o brudnych interesach odbywających się na szczycie światowego futbolu

Ciche latanie -
Bóg nie dał nam skrzydeł, ale dał nam szybowce – co sugeruje, że jednak chce, abyśmy latali... Sprawdził to na własnej skórze nasz autor, który odbył kurs nauki latania szybowcowego i opisał, co przeżył.

Męska kuchnia - Jego Wysokość Kotlet Schabowy. Wszystko o ulubionym daniu Polaków – od historii kotleta schabowego, aż po różne sposoby jego przyrządzania.

Męski styl - Moda Off Road. Jesienne trendy w męskiej modzie AD 2014 prezentuje Tomek Choiński, trener personalny i instruktor kulturystyki.

Najnowsze wydanie CKM w sprzedaży od 12 września - cena 8,99 zł (w tym 8% VAT). Specjalnie dla internautów numer dostępny będzie też w wersji desktopowej w cenie 5,50 zł, którą znajdziecie na ckm.pl

Dodał(a): CKM.PL Czwartek 11.09.2014