Orange Warsaw Festival 2013

Imprezowy maj będzie należał do Warszawy, a to za sprawą Orange Warsaw Festival
orange warsaw festiwal 2013


25 i 26 maja szykuje się największa, póki co, uczta muzyczna tego roku w Polsce. Choć przy takim line upie, ciężko będzie przebić to wydarzenie w 2013. To jeden z eventów, na którym nie może cię zabraknąć, jeśli bez muzyki ciężko ci się oddycha.

Tym bardziej, że Orange Warsaw Festival rozrasta się z roku na rok. Dwa ostatnie lata gościł na Pepsi Arenie, czyli na stadionie Legii Warszawy. Jednak OWF 2013 ma być jeszcze bardziej okazał, wymaga więc wyjątkowego miejsca, które pomieści jeszcze więcej fanów głodnych każdej nuty, każdego tonu lecącego z głośników. Naturalnym wyborem jest Stadion Narodowy. Jego konstrukcja pozwoli na świetne doznania audiowizualne z każdego miejsca, bez względu na rodzaj biletu.

Organizatorzy, czyli Orange i Rochstar Events, zaprosili artystów światowego formatu, kojarzonych przez fanów bez względu na preferencje muzyczne.

BEYONCÉ
Pierwsza wizyta najbardziej popularnej w tej chwili wokalistki w muzycznym świecie i od razu z wielkim hukiem! Żona Jaya-Z zaprezentuje się ze swoim programem w ramach trasy The Mrs. Carter Show World Tour Starring BEYONCÉ. Z racji formatu tej gwiazdy, jej występ w Warszawie często traktowany jest jako oddzielne wydarzenie. A to dopiero początek zestawienia artystów...FATBOY SLIM
50-letni Quentin Leo Cook, czyli kultowy już DJ i producent muzyki electro dance, nie traci pary z wiekiem. Jest równie energetyczny jak w momencie tworzenia swojego wiekopomnego dzieła – płyty „You’ve Come a Long Way, Baby”. Remiksował utwory m.in. Cornershop, Beastie Boys, A Tribe Called Quest i Wildchild.

CYPRESS HILL
Giganci rapu! Każdy szanujący się ziomal zna tę ekipę z L.A. Ich alternatywny hardcore rap jest jedyny i niepowtarzalny. Nie masz szans żeby pomylić ich z jakimikolwiek innymi wykonawcami, co jest wielkim sukcesem dla ekscentrycznych Latynosów. Współpracowali m.in. z Dr. Dre, Eminemem, Damianem Marleyem, Method Manem, Redmanem, Rage Against the Machine, Erickiem Sermonem.

THE OFFSPRING
Szaleni punkrockowcy stworzyli m.in. takie dzieła audiowizualne jak "Pretty Fly (for a White Guy)", "Why Don't You Get a Job?", "The Kids Aren't Alright", "Original Prankster". Kariera zespołu zaczęła się w momencie, kiedy lidera kapeli nie wpuszczono na jeden z koncertów w 1984 roku. Postanowił, że sam założy zespół i to on będzie decydował kogo wpuścić. Jeśli więc nie wejdziesz na Orange Warsaw Festival, pomyśl o tworzeniu muzycznej historii na własną rękę.

To nie jest jednak ostatnie słowo organizatorów Orange Warsaw Festival 2013. Wkrótce poznamy kolejne gwiazdy, które dodadzą smaku temu i tak już wyśmienitemu towarzystwu. Do tej pory na OWF mogliśmy zobaczyć oryginalne światowe marki takie jak: Sting, Seal, Grace Jones, George Michael, Linkin Park, The Prodigy, Moby, Jamiroquai, Calvin Harris, Plan B, Skunk Anansie, Lauryn Hill, Groove Armada, De La Soul, The Streets, Nelly Furtado, N.E.R.D., Wycleaf Jean i inne.

Stadion Narodowy jest dobrze skomunikowany zarówno z dworcem kolejowym, jak i z centrum. Zatem nie myśl o tej imprezie w kategoriach problemów logistycznych. Widzimy się na miejscu!

orange warsaw festiwal 2013

Dodał(a): gianni Piątek 19.04.2013