Raper z Polski zawalczy w Londynie. Jego przeciwnikiem będzie facet, którego obserwuje 60 mln osób

60 mln obserwujących? To prawie dwa razy więcej, niż obecnie ma Lewandowski. Brazylijski komik Whinderson Nunes jest jedną z najpopularniejszych osób w tym kraju, Niedługo weźmie udział w gali Kingpyn Boxing, która odbędzie się w Londynie. Kto będzie jego przeciwnikiem? Raper i freakfighter z naszego kraju – Filipek.
Zrzut ekranu 2023-04-18 o 14.14.06.png

Już od samego początku ta sytuacja wydawała się wyjątkowa. Filip umieścił na swoim profilu na Instagramie następujące słowa: 
"Słuchajcie byki, po***ana akcja, ale będę was prosił o pomoc, bo kto jak nie wy. Jest opcja zawalczenia w Anglii, na Wembley (tutaj jest nieścisłość, bo nie „na” stadionie Wembley, ale „w” hali Wembley Arena – przyp. red.), w turnieju influencerów z całego świata, w formule bokserskiej. Turniej składa się z trzech etapów, każdy gwarantuje ci jedną walkę. Organizatorom brakuje ósmego do tańca, ciągle jeden zawodnik jest TBA. Tak się składa, że tego TBA wylosowała w drabince największa gwiazda, brazylijski odpowiednik Jake’a Paula, który ma 60 mln na socialach. Więcej niż nasz kraj. Jest komikiem, robi przeróbki, top2 youtuberów w ich kraju, nevermind, byłby bity, leżałby, płakałby 😃 Jesteśmy już prawie dogadani z organizatorami, mój manager Filip Bątkowski dokonuje tam prawie cudów, Brazol się jeszcze waha".
Jak widać, Filipek od początku zachowywał się agresywnie w kierunku swojego potencjalnego rywala. Na szczęście świetnie to zadziałało, ponieważ już 22 kwietnia raper zmierzy się z brazylijskim komikiem. Filipek stale publikuje na swoich profilach zaczepki w stronę "brazola". Jego ulubioną jest wypominanie porażki rep. Brazylii z Niemcami 1-7 z 2014 r. Słowa–ciosy już padły, czekamy na prawdziwy sparing w rękawicach. 

Rozmowę z Filipkiem, w której wypowiada się na temat gali, usłyszycie tutaj:
Trzymamy kciuki za Filipa!Dodał(a): CKM.PL / Kingpyn Boxing Wtorek 18.04.2023