Piwo i kanapa, czyli sportowa debata

To, że lubisz piwo i orzeszki jest pewne jak „łokietkowy” wzrost prezesa opozycji. Masz dość ciągłej debaty o bykowym? Siadaj na kanapie, wygoń żonę, dzwoń po kumpli i oglądaj, bo będzie się działo …

Sport

Kiedy jeszcze nie wytrzeźwiałeś po sylwestrowej zabawie proponujemy klina z Turniejem Czterech Skoczni. Tak, wiemy Adaś już jeździ, nie lata. Jeśli nie pamiętasz, co robiłeś sylwestrową noc, dzwoń do kumpli, na pewno Ci przypomną… Tęsknisz za Adamem? On już jedzie. Tegoroczny Dakar odbywa się w Ameryce Południowej, rozpoczął się 1 stycznia w Mar de Plata, skończy 15 stycznia w Limie. Doleci czy nie, wróć dojedzie czy nie dojedzie?Dla każdej kobiety Luty to miesiąc Walentynek i całego chłamu związanego z nimi. Trzy dni przed nimi tj. 11 lutego mecz o Super Puchar Polski Wisła – Legia na Stadionie Narodowym. Te dwie drużyny za tydzień zagrają w fazie pucharowej LE. Nie możesz tego przegapić!

Walentynki za pasem. Jeśli ją kochasz zrób jej oryginalny prezent. Wsadź za kierownicę auta i pędźcie do Płocka, gdzie 25 lutego odbędzie się kolejna Konfrontacja Sztuk Walki z Marcinem Różalskim w roli głównej. Emocje gwarantowane. Nie lubi krwi i potu – rzuć ją, w końcu za dwa tygodnie dzień kobiet.

Skoro ją rzuciłeś zamiast zawracać sobie głowę Dniem Kobiet ważniejsze jest dla Ciebie, że do EURO zostało już mniej niż 100 dni. Zanim jednak zobaczysz „swoje” w wykonaniu naszej reprezentacji, polecamy mecze rewanżowe Ligi Mistrzów. Czy Szczęsny zatrzyma Milan?

Dwunastego kwietnia zawita nad Wisłę The Raw Wrestelmania Revenge. Podczas Gdańsko-Sopockiej imprezy będzie można zobaczyć takich zawodników jak John Cena i Alberto Del Rio. Miesiąc zakończy niezwykle elektryzujący mecz Legia – Lech. Czyżby powtórka z Bydgoszczy? Maj – to, co suport przed Euro?

Ósmego czerwca rozpoczyna się EURO. Na początek gramy mecz otwarcia z Grekami. Po nim jeszcze o wszystko i honor. Znowu zamiast orłów kadra okaże się nielotami. Zdziwiony - my nie? Kiedy nasi są już na wakacjach, wciąż grają najlepsi? Hiszpania czy Niemcy?

Ps. Jechaliście może nową autostradą?

Po klapie na EURO pora na Olimpiadę. Tu powinno być lepiej. Maja, Szymon, lekkoatleci, no i siatkarze. My stawiamy na piękną Maję, kolejkę gwoli ścisłości. Impreza potrwa do 12 sierpnia. Będzie, co świętować.

Na uczelniach trwa sesja poprawkowa. Zamiast uczyć się na egzamin wyślij kogoś za siebie, przecież to nie trudne. W czasie, gdy kolega pisze egzamin, rozwal się w fotelu włącz TV i zobacz najlepszych kierowców Europy w rozgrywanym właśnie Rajdzie Polski (28-30).

Za oknem plucha a Tobie wciąż brak wyścigowej adrenaliny. Włącz Polsat, na którym za kierownicą krwistego Ferrari zobaczysz naszego jedynaka a w „ jedynce”. Miejmy nadzieję, że zdrowy Robert we włoskim teamie „wkręci” się na podium. 7 i 14 października kolejno GP Japonii i Korei.

Sezon na polowanie już dawno rozpoczęty. Ileż można oglądać trofea innych? Goń do klubu, upoluj coś na wieczór. Mamy nadzieję, że w końcu i ty coś wygrasz. Jeśli się nie udało, nie martw się. Włącz pegasusa i postrzelaj do kaczek. 


Dodał(a): Sebastian Żurawski Poniedziałek 02.01.2012