"Tatuaż to pieczęć diabła"

Posiadanie czy uzależnienie od tatuaży nie jest sytuacją beznadziejną - tak twierdzi Gdańskie Centrum Informacji o Sektach. Tłumaczy, że ozdabianie swojego ciała permanentnymi malunkami jest działaniem wbrew Pismu Świętemu i to oddanie ciała we władanie szatanowi.
tatuaz-szatan-otw.jpg

Jeśli przymierzałeś się do wytatuowania sobie czegoś, wiedz, że coś się dzieje... Najprawdopodobniej zawładną Tobą szatan, a bycie na marginesie społecznym (jak kiedyś klasyfikowano wydziaranych ludzi), to pikuś przy tym, gdzie ustawiono Cię teraz. Przeczytaj pełny komunikat Gdańskiego Centrum Informacji o Sektach i zacznij już dziś guglać „jak usunąć tatuaż”.

PISOWNIA ORYGINALNA

<<Czy posiadanie tatuażu jest obojętne duchowo, czy też niesie ze sobą jakieś zagrożenie?

    Osoba nosząca tatuaż często jest nie świadoma co on oznacza w rzeczywistości, ponieważ w większości jest traktowany jako ozdoba. Świadomie czy nieświadomie wykonany tatuaż jest samookaleczeniem nadającym naszemu ciału trwały znak otwierający nas na złego ducha. Jeszcze nie tak dawno tatuaż był utożsamiany z tzw. marginesem społecznym. Dzisiaj lansowana jest filozofia, że moje ciało to moja sprawa i służy do zabawy mojej i innych. W przypadku tatuowania się mamy do czynienia z profanowaniem ciała ludzkiego, które jest świątynią Ducha Świętego.

W I Liście do Koryntian (6, 19-6, 20) czytamy:

„Czy nie wiecie, że wasze ciało jest świątynią Ducha Świętego, który jest w was? Macie Go od Boga i nie należycie już do siebie. Bóg przecież wykupił was za wielką cenę. Oddajcie więc Bogu chwałę w waszym ciele!”

Tatuaż jest tak samo uzależniający, jak alkohol czy narkotyki. Osoby posiadające tatuaż często nie mogą powstrzymać się aby nie wykonać kolejnych. Tatuowanie sprzyja próżności i grzechom nieczystym poprzez wystawienie swego ciała na pokaz.
    Szczególnie niebezpieczne są tatuaże odwołujące się bezpośrednio do szatana tj. węże, smoki, itp., dochodzi tu bowiem do podpisania cyrografu czyli oddania się złemu duchowi w niewolę. Gdy przychodzi później nawrócenie zły duch nie chce oddać swojej „własności”. Księża egzorcyści znają wiele przykładów bardzo mocnych zniewoleń i opętania przez złego ducha po wytatuowaniu sobie szatańskich symboli. Są liczne świadectwa na temat konieczności pozbycia się tatuaży w celu przeprowadzenia skutecznego egzorcyzmu. Niejednokrotnie osoby posiadające tatuaż miały przeszkody fizyczne i duchowe w momencie gdy chciały usunąć tatuaż.
    Pismo Święte zawiera jasny zakaz tatuowania się: „...Nie będziecie się tatuować...” (Kapł 19, 28), zaś różni papieże w historii (m.in. Hadrian I) zakazywali chrześcijanom owej praktyki jako pogańskiej i barbarzyńskiej.

Co zrobić gdy już mamy tatuaż?

    Posiadanie czy uzależnienie od tatuaży nie jest sytuacją beznadziejną, ale tam gdzie zły duch już działa koniecznie trzeba zawierzyć się Panu Jezusowi i Matce Bożej. Tatuaż powinniśmy usunąć i wyspowiadać się. Potrzeba także modlitwy kapłana aby uzdrowić od skutków tatuażu.
    Ciało człowieka jako utworzone przez Boga jest doskonałe (Rdz. 1, 31) – „...A Bóg widział, że wszystko, co uczynił, było bardzo dobre...”. Nie ma więc powodu, aby poprawiać Boga w tym co stworzył, nawet poprzez ozdabianie. >>

I jak, zaryzykujesz ognie piekielne na dupsku?

tatuaz szatan.jpg
Dodał(a): Adam Wawrzyniak / fot.: Pikio.pl Poniedziałek 29.08.2016