Tragiczny finał akrobacji na dachach wieżowców [WIDEO]

Selfie zrobione na szczycie drapacza chmur daje +100 do lansu na Insta. Upadek z takiej wysokości na beton daje -1000 do stanu zdrowia... Uwaga: mocne wideo. (Raczej 18+)

Pewnie dziesiątki razy oglądałeś w sieci filmy na których śmiałkowie wdrapują się na szczyty wieżowców, wykonują tam ewolucje od których widzom o słabszych nerwach zbiera się na torsje, po czym walą sobie selfie i zadowoleni idą zdobywać kolejny drapacz chmur. Mam na myśli takich śmiałków jak ten tutaj, rosyjski daredevil znany w Dubaju jako Oleg Cricket.
Jeśli zastanawiałeś się kiedykolwiek – czy oni nigdy nie spadają, to poniżej masz odpowiedź. Spadają. Jak cholera. Głównie w Rosji, gdzie takich śmiałków-debili jest chyba więcej niż w innych krajach.


【玩命 ?那麼就玩了一生 ! (切勿模仿)】

Opublikowany przez 爆料社團 na 5 lipiec 2016


Powyższy film to kompilacja wielu wypadków do których doszło podczas nieostrożnych i nieodpowiedzialnych zabaw na dachach budynków, na dźwigach i przęsłach. Z całą pewnością to jedynie czubek góry lodowej tego zjawiska. Wypadków jest dużo więcej, co jakiś czas w mediach na świecie pojawiają się informacje o śmierci podczas upadku z wieżowca. To jednak nie odstrasza śmiałków-idiotów którzy nadal chcą zakosztować emocji stając na krawędzi budynku.


Dodał(a): ACH Piątek 16.09.2016