Trzy powody, dla których powinieneś odwiedzić POWAB Clinic

Warszawski POWAB Clinic to miejsce, które w tym roku powinieneś odwiedzić.

po1.jpg

Jakie zabiegi wykonują w nim mężczyźni? Czemu warto zainwestować w swój wygląd i na czym polega "trening bez treningu"? Na te pytania odpowiada dr Ewa Pomian-Szmidt.

Pani doktor. Po co mężczyzna mógłby odwiedzić klinikę medycyny estetycznej?

Może pana zaskoczę, ale jest kilka powodów dla których panowie odwiedzają POWAB, na dodatek są one bardzo zróżnicowane.

Zacznijmy od najbardziej nieoczywistego. Mężczyźni przychodzą do POWAB, by...?

By wybielić zęby (śmiech). Widzę, że jest Pan zaskoczony. A przecież piękne zęby to nie tylko doskonałe samopoczucie ale i np. ważna składowa sukcesu zawodowego. Nasz uśmiech wpływa przecież, na tak ważne, pierwsze wrażenie. W naszej klinice obserwujemy w ostatnich latach znaczny wzrost zainteresowania możliwością poprawy koloru zębów. Przebarwienia powstałe na skutek picia dużej ilości kawy, herbaty i soków czy palenia papierosów nie zawsze dają się usunąć metodą piaskowania czy skalingu. Warto także pamiętać, że za kolor zębów odpowiadają czynniki genetyczne, dieta stosowana w okresie formowania się zębów, czy po prostu wiek Pacjenta. Wtedy wkraczamy my z naszymi specjalistycznymi zabiegami wybielania.

Jak wygląda zabieg? Na co mógłbym liczyć decydując się na niego?

W POWAB stosujemy wybielanie gabinetowe z zastosowaniem lampy BEYOND POLUS ADVANCED, która zapewnia wysoką skuteczność zabiegu oraz trwałość osiągniętego efektu. Co więcej umożliwia zarówno wybielenie pojedynczych zębów, jak również całych łuków zębowych. Jest to najlepsza dostępna na rynku lampa służąca do wybielania zębów, którą cechuje zastosowanie właściwej intensywności światła, co zwiększa efektywność zabiegu, a przede wszystkim jest ona bezpieczna dla Pacjenta. Ważny jest fakt, że wybielanie za pomocą tej lampy minimalizuje szanse na wystąpienie nadwrażliwości zapewniając szybki i wyraźny efekt. Decydując się na taką metodę wybielania, piękny, olśniewający i śnieżnobiały uśmiech uzyskuje się podczas jednej wizyty. Nie trzeba więc tracić cennego czasu i czekać długo na upragnione rezultaty. Poza wybielaniem gabinetowym możemy także zaproponować kurację, w której wykorzystuje się specjalny żel wybielający w warunkach domowych.

powab mezczyzni.jpeg

Zachwycam już Hollywoodzkim uśmiechem. Co teraz?

Teraz skupmy się na ciele. Wielu panów ze względu na szybkie tempo życia czy przebyte kontuzje nie znajduje czasu lub siły na trening, a jednocześnie nie chce rezygnować ze szczupłej i wysportowanej sylwetki. W takim przypadku możemy zaproponować pacjentowi "trening bez treningu", czyli elektrostymulację. Jest to forma elektroterapii, którą uznajemy za jedną z najskuteczniejszych metod modelowania ciała. Jej stosowanie nie tylko zmniejsza ilość tkanki tłuszczowej, a co za tym idzie obwody ciała, ale jednocześnie poprawia sprawność naszych mięśni poprzez pobudzanie ich w trakcie zabiegu do pracy. Dodatkową zaletę terapii stanowi fakt iż możemy stosować ją na wszystkich częściach ciała walcząc z uporczywym tłuszczem, którego często nie da się pozbyć za pomocą ćwiczeń. Zabieg zalecany jest osobom, które mają ograniczone możliwości wykonywania tradycyjnych ćwiczeń fizycznych m,in ze względu na problemy ze stawami, kontuzje, nadwagę czy choroby. W trakcie zabiegu wykorzystywane jest specjalne urządzenie, które przy pomocy prądu o niskiej częstotliwości wywołuje skurcz mięśni podobny do tego, jaki osiągamy podczas ćwiczeń fizycznych.

Powab zęby.jpg

"Trening bez treningu" brzmi bardzo zachęcająco. Z czego jeszcze korzystają mężczyźni?

Tym razem raczej Pana nie zaskoczę, z toksyny botulinowej. Jej głównym celem jest usuwanie zmarszczek mimicznych. U Panów największym zainteresowaniem cieszy się korygowanie tzw. "lwiej zmarszczki", "kurzych łapek" oraz zmarszczek poprzecznych czoła. Taki zabieg mający na celu odwrócenie upływu czasu stanowi skuteczny i mało inwazyjny sposób na szybkie i trwałe efekty w postaci wygładzonej skóry. Wstrzykiwanie botoksu to de facto jeden z najpopularniejszych zabiegów medycyny estetycznej.

dr pomian szmidt.jpg

Więcej na www.powab.com.pl


Dodał(a): Katarzyna Lemanowicz Wtorek 07.06.2022