Wielkie branie – gadżety dla wędkarzy

Wreszcie naprawdę widać wiosnę – więc zbliża się czas na rybki ;) Spraw sobie któryś z tych wypasionych gadżetów wędkarskich, a nie oprze ci się żadna ryba!

Powerray.jpg

PowerVision PowerRay

Ten dron (zdjęcie na górze) umożliwia filmowanie ryb, a także, co najważniejsze, łowienie ich w naprawdę nowoczesny sposób.

Gadżet wyekwipowano m.in. w system oświetlenia LED, który zarówno wabi wodne zwierzęta, jak i ułatwia kręcenie efektownych ujęć w jakości aż 4K UHD. Opcjonalnie w PowerRayu możesz zainstalować też sondę informującą m.in. o rozmieszczeniu i odmianach ryb w okolicy, czy też ukształtowaniu terenu pod wodą.

Sprzęt da sobie radę w wodzie słodkiej, słonej, a jeśli koniecznie chcesz, to także chlorowanej. Nie musisz też bać się, że silne prądy porwą drogocenną maszynę w nieznane, gdyż jest podpięta do umieszczonej na lądzie stacji bazowej kablem o długości 50 m.

Maksymalne zanurzenie: 30 m. Dwugodzinne ładowanie baterii powinno wystarczyć na cztery godziny baraszkowania w głębinach i szpiegowania rybek na ekranie smartfona, tabletu, tudzież nawet za pomocą gogli VR.

Shimano Beast Master 9000

Absolutny hi–end w branży kołowrotków, czyli japoński cud techniki, który wyposażono w bezszczotkowy silnik elektryczny (wspomoże podczas wyciągania grubej ryby) oraz w wyświetlacz LCD (pokaże np. na jakiej głębokości jest haczyk).

Sprzęt przeznaczony głównie dla osób wędkujących w morzach i oceanach, lecz dajemy ci stuprocentową gwarancję, że jeśli go kupisz, to wywołasz opad szczęk wszystkich wędkarzy nad absolutnie każdym akwenem, włączając w to osiedlowe sadzawki.

Wor.my Nano pack

Stworzona nad węgierskim Balatonem kompaktowa i najbardziej stylowa wędka na rynku, zrobiona m.in. z najwyższej klasy stali oraz drewna dębowego.

Gotowy do użycia sprzęt mierzy tylko 48 cm, co docenisz szczególnie podczas zarzucania haczyka w miejscach, gdzie masz małe pole manewru, np. w krzakach czy na łodziach.

Wędka z powodzeniem może zastąpić pełnowymiarowy „kij”, a do tego jest zdecydowanie łatwiejsza w transporcie – długość złożonego zestawu to zaledwie 25 cm.

To tylko kilka wybranych gadżetów nie tylko dla fanatyków wędkarstwa. Dużo więcej, a także ich ceny, grafiki itp,  znajdziesz w marcowym numerze CKM – w kioskach:

CKM_03_18-okladka-www.jpg

Kup CKM przez internet: zamawiając prenumeratę na cały rok dostaniesz dwa numery za darmo i dodatkowy prezent gratis. KLIKNIJ TUTAJ.


Dodał(a): CKM Piątek 23.03.2018