Wynaleźli uniwersalny lek na ból? Polscy artyści przeszli samych siebie

Proceente i DJ HWR prezentują utwór 'Rap na ból', kolejny singiel z płyty 'ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE'. Gościnnie w kawałku udzielają się rapowo Johnny Slim oraz Sami. 'Rap na ból' opowiada o radości, jaką tętniący zajawką hip-hopowcy czerpią z procesu tworzenia muzyki. Singiel został zobrazowany klimatycznym teledyskiem, za którego produkcję odpowiada Dobrekino Studio. Płyta Proceente/DJ HWR 'ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE' ujrzy światło dzienne 22.11.2023 r.
procentdocent.jpeg

Proceente/DJ HWR - Rap na ból ft. Johnny Slim, Sami: Proceente / DJ HWR  "ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE"

'ŁADUJ DZIAŁA MIXTAPE' to międzymiastowy efekt współpracy Aloha Entertainment i GruboKrojone. Autorem warstwy muzycznej oraz oprawy didżejskiej jest DJ HWR, który zajął się również za miksem i masteringiem całości. Za korzeń tekstowy oraz produkcję wykonawczą projektu odpowiada Proceente.

Warszawiak i Ślązak do współpracy zaprosili niemal 30 raperów i wokalistów z całej Polski, drugie tyle hip-hopowych osobistości pojawia się na dopełniających album skitach w formie propsów zarejestrowanych specjalnie dla Proceente i DJ HWR.

W ten sposób powstało 19 esencjonalnych tracków składających się na materiał będący ponadczasowym klasykiem gatunku. Identyfikację graficzną projektu stworzył Konrad @autographstudio Smolarski, o płaszczyznę video zadbała ekipa Dobrekino Studio. 

Z tej okazji możemy uchylić rąbka tajemnicy i zdradzić, że niedługo być może będziemy mieli dla was specjalną rozdawkę, a w ręce kilku z was będzie mogło trafić kilka płyt. Więcej informacji już za moment!


Dodał(a): CKM.PL Sobota 11.11.2023