Złodzieje zaczynają kraść metodą 'na cukier'. Policja ostrzega

O metodzie 'na wnuczka' było już tak głośno, że raczej nikt nie powinien się na nią nabrać. Podobnie jest w przypadku metody 'na policjanta'. Złodzieje wymyślają jednak coraz to nowe, związane z aktualnymi wydarzeniami sposoby na okradanie ludzi.
Zrzut ekranu 2022-08-11 o 00.07.15.png

Mieszkanka powiatu sokólskiego straciła 1000 zł, ponieważ chciała kupić większą ilość cukru po wyjątkowo atrakcyjnej cenie. Była przekonana, że trafiła na "okazję życia", trafiając na 26 worków z cukrem. Każdy miał ważyć po 25 kg.
Po przelaniu sprzedawcy 1000 zł, nagle kontakt się urwał. "Blisko tysiąc złotych straciła mieszkanka powiatu sokólskiego, która chciała kupić w Internecie cukier. Pokrzywdzona pomimo przelania pieniędzy nie otrzymała zamówionego produktu, a kontakt ze sprzedającym urwał się. Apelujemy o zachowanie szczególnej ostrożności i rozsądku podczas zakupów w Internecie"- można przeczytać na stronie policji w Sokółce.

Uważajcie więc na internetowe "okazje". Patrząc na obecne ceny i dostępność produktów, niestety jedyną opcją jest "wyczekanie" towaru w sklepach i to po aktualnej cenie rynkowej. 


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Czwartek 11.08.2022