Tesla podbija komunie. Na pierwszy rzut – cyberquady

Elon Musk postanowił zaskoczyć swoich klientów i podczas premiery Cybertrucka przedstawił kolejny pojazd – cyberquada. Być może to 'osłoda' po informacji, że sprzedaż auta przesunięto na 2022 r. Już teraz możecie sprawić sobie mini bestię.
Zrzut ekranu 2021-12-6 o 12.26.42.png

Cyberquad kosztuje ok. 7,7 tys. złotych i teoretycznie przeznaczony jest dla dzieci do lat 8. Pojazd udźwignie jednak masę do 68 kg, więc zapewne niektórzy posiadacze będą kierować się polską myślą szkoleniową – żona też da radę. Jeśli chodzi o wygląd quada, jest on inspirowany Cybertuckiem.Akumulator litowo–jonowy 36 V umożliwi przejazd nawet 24 km na jednym ładowaniu. Wychodzi na to, że dzieciaki zapewne będą mogły przywieźć wam śniadanie do pracy, jeśli zapomnicie. Cyberquad wyciągnie maksymalnie 16 km/h – nie jest to zawrotna prędkość, ale pociechy zapewne i tak poczują się jak rajdowcy.

I teraz najgorsza wiadomość dla tych, którzy zastanawiali się nad zakupem Cyberquada – wszystkie egzemplarze zeszły błyskawicznie. 

Do sezonu na komunie mamy jeszcze szmat czasu, przez co możliwe, że do tego czasu Elon Musk wznowi sprzedaż Cyberquadów i pod kościołami pojawią się bestie inspirowane Cybertruckiem. Ośmiolatek jeżdżący Teslą – to musi być ciekawy widok.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / youtube.com Poniedziałek 06.12.2021