Kolejne darmowe gry od Epic Games. Śpiesz się, oferta jest czasowa

Epic Games Store znalazło świetny sposób na przyciągnięcie fanów. Od dłuższego czasu stawiają na... możliwość zainstalowania różnych gier zupełnie za darmo. Codziennie, przez cały grudzień, dostawaliśmy po 2 tytuły, lecz Miałą to być wyłącznie oferta świąteczna. Ku uciesze graczy, przedstawiciele platformy zmienili zdanie.
RAGE.jpg

Właśnie mamy możliwość pobrania dwóch gier z platformy Epic Store za darmo. Nie są to byle jakie tytuły. Gracze mogą zainstalować Rage 2 oraz Absolute Dritf.

Sprawdź również: Robert Lewandowski tworzy swoją grę wideo

Pierwszej gry chyba nie trzeba przedstawiać żadnemu gamerowi. Wcielamy się w niej w postać Walkera, który ma rozprawić się z krwiożerczymi gangami. Szczególnie spodoba się ona tym, którzy lubią strzelanie do wszystkiego, co się rusza i "mordobicie". Zresztą nic dziwnego, w końcu jej twórcy odpowiadają także za produkcję kultowego Quake'a.Absolute Drift to z kolei gra, która przypadki do gustu fanom "latania bokiem" swoim samochodem. Opiera się ona głównie na wykonywaniu zakrętów w kontrolowanych poślizgach. Rozgrywka nie jest zbytnio skomplikowana – wybieramy auto (gracz ma możliwość personalizacji) i... driftujemy.Obydwa tytuły będziemy mogli pobrać dokładnie przez tydzień. Patrząc na to, że zarówno gracze, jak i Epic Games Store mają duże korzyści z takiej promocji, zapewne możemy w przyszłości spodziewać się kolejnych darmowych gier na platformie. Niezwykle szybko zyskuje ona popularność, a gamerzy bardzo chętnie do niej zaglądają w poszukiwaniu atrakcyjnych tuty łów gier i promocji. 

Darmowe gry na platformie Epic Games Store możesz znaleźć tutaj.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / Rage 2 Piątek 19.02.2021