Prezent od PlayStation – trzy darmowe gry

Playstation przygotowało dla swoich fanów noworoczny prezent. Abonenci PlayStation Plus będą mogli pobrać trzy niezwykle ciekawe tytuły. Sympatycy konsol mogą już zacierać ręce – oferta wejdzie w życie 5 stycznia.
iStock-1132282499.jpg

Aby zostać członkiem PS Plus należy co miesiąc wpłacać abonament w wysokości ok. 35 zł. Umożliwia to rozgrywki online, a także dostęp do niektórych udogodnień. Teraz Playstation postanowiło udostępnić dla użytkowników PS Plus trzy gry za darmo: Maneater, Shadow of the Tomb Raider i Greedfall.Pierwsza z nich jest dostępna wyłącznie na PlayStation 5. Gracze wcielają się w rekina, którego zadaniem jest zjadanie ludzi, psucie im zabawy podczas pływania w morzu i ogólnie niszczenie wszystkiego, co tylko pojawi się na drodze. Gra jest podobna do Goat Simulator, które kilka lat temu biło rekordy popularności, tylko poruszamy się nie kozą, a drapieżną rybą. 

Tomb Raider z kolei chyba nie trzeba nikomu przedstawiać. Gra, która zostanie udostępniona dla członków PS Plus jest zakończeniem nowej trylogii gier o Larze Croft, czyli najpopularniejszej pani archeolog w świecie gier, której plakaty niejeden z was zawieszał na ścianie i marzył, by przeżyć z nią kilka przygód.

Greedfall jest tytułem, który w porównaniu do dwóch poprzednich, nie cieszy się aż taką popularnością. To gra RPG, gdzie gracze eksplorują tajemniczą wyspę, gdzie pojawia się wiele wątków związanych z magią i dziwnymi skarbami. Użytkownicy mogą dowolnie kreować swoją postać, mają do wyboru wiele zaklęć i umiejętności. Dodatkowo rozgrywka jest oparta na systemie zależnym od decyzji gracza – przykładowo problemy można rozwiązywać albo dyplomatycznie, albo poprzez walkę.

Nowe produkcje dostępne będą już od 5 stycznia, ale członkowie PS Plus mogą jeszcze pobrać gry, które Playstation udostępniło w ostatnim miesiącu 2020 r. Są to: Worms Rumble, Rocket Arena, Just Causa 4 i Bugsnax.


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz Poniedziałek 04.01.2021