„Wiedźmin 3” najlepszą grą wszech czasów według prestiżowego magazynu gamingowego

Choć od jego premiery minęły już 3 lata, „Wiedźmin 3: Dziki Gon” wciąż bije rekordy popularności wśród graczy i recenzentów gier. I to nie tylko w Polsce.
The-Witcher-3-Wild-Hunt-1_0.jpg

Mimo 3 lat na karku „Wiedźmin 3” wciąż pozostaje jedną z najlepiej dopracowanych i najlepszych gier dostępnych na rynku, a CD Projekt Red wciąż zbija kokosy na sprzedaży tytułu i nieustannie zbiera coraz to nowe pochwały.

Z jednej strony doskonałość „Dzikiego Gona” potwierdza Metacritic – portal agregujący zbiorcze oceny użytkowników i recenzentów. Produkcja CD Projekt Red uzbierała na stronie ocenę 93 na 100 punktów, czyli najwięcej spośród wszystkich wydanych kiedykolwiek gier.

Teraz „Wiedźmin 3” otrzymał także nagrodę najlepszej gry wszech czasów od czytelników prestiżowego magazynu „Game Informer”. Gazeta ta trafiła na rynek w latach 90. i do teraz pozostaje jednym z najpopularniejszych gamingowych tytułów na świecie.

Natomiast „Dziki Gon” we wspomnianym głosowaniu pokonał takie produkcje jak znakomite „The Last of Us”, „Mass Effect 2”, „Red Dead Redemption” czy „The Legend of Zelda: Ocarina of Time”.

Przed CD Projekt Red więc spore wyzwanie, by ich najnowsza gra – Cyberpunk 2077 – pobiła „Wiedźmina 3”. Wszyscy bardzo na to liczą.

ZOBACZ TEŻ FOTKI SEKSOWNEJ GAMERKI:Dodał(a): Tomek Makowski/ fot. CD Projek RED Poniedziałek 26.03.2018