Chcesz się z nimi bawić? To płać. Raperzy witają takim przekazem

Aloha Entertainment prezentuje premierowo koncept EPkę zespołu P500 "CHCE$Z SIĘ BAWIĆ TO PŁAĆ". Liczący 6 utworów materiał dostępny jest już we wszystkich serwisach cyfrowych oraz na YouTube.

Zrzut ekranu 2023-09-15 o 20.14.09.png

P500 - CHCE$Z SIĘ BAWIĆ TO PŁAĆ P500 to warszawski zespół odcięty od szablonów, łączący rap z czym się da. T.Win, Dzi3ciak i Prorok reprezentują własne podejście do muzyki, nie tracąc przy tym hip-hopowej wyrazistości.

"CHCE$Z SIĘ BAWIĆ TO PŁAĆ" to trzy historie splecione w jedną opowieść, gdzie niczym na Titanicu, impreza praktycznie się nie kończy. 

Historia pierwsza: bogaty studenciak prowadzi intensywne życie imprezowe u boku swojej dziewczyny. Nocne eskapady, luźny styl życia i dragi. A tam, gdzie są dragi, tam pojawiają się też dilerzy. 

Historia druga: diler dostarcza towar na jedną z imprez. Towar jest dobry, studenciak zadowolony, odlot niesamowity. 

Historia trzecia: dziewczyna studenciaka zostaje na imprezie sama. Diler dotrzymuje jej towarzystwa, oferując coś, czego dragi zapewnić nie mogą - bliskość drugiego człowieka. Romans między dziewczyną a dilerem rozwija się na tle kontrastu między ich środowiskami - światem studenckich imprez, a niebezpiecznym podziemiem narkotykowym. Weekendowe spotkania stają się ucieczką od rzeczywistości. A gdy haj mija, studenciak, zaniepokojony zmianami w zachowaniu dziewczyny, pragnie ją odzyskać. Nie wie jednak, że nie tylko on walczy o jej serce. "CHCE$Z SIĘ BAWIĆ TO PŁAĆ" to zderzenie dwóch światów oraz prowadząca do nich ścieżka tęsknoty i frustracji, na której trzy osoby to już tłum.

P500 - "CHCE$Z SIĘ BAWIĆ TO PŁAĆ" - tracklista 

  1. TORBA5TYP$$
  2. D2$YF
  3. SZPILKI&NAJKI
  4. GDZIETY@#$%^JESTEŚ 
  5. ŚLEPA 3>MIŁOŚĆ 
  6. ODBIERZ(;_;)


 

Dodał(a): redakcja Piątek 15.09.2023