Jakimowicz zapowiada czystki w środowisku aktorskim. Chce poustawiać sławy

Jakimowicz nie daje o sobie zapomnieć, niestety z każdym udostępnionym postem w mediach społecznościowych jest coraz gorzej. Tym razem, po konflikcie ze swoim dawnym kolegą Pawłem Delągiem, stwierdził, że zrobi 'czystki' w środowisku aktorskim.
Zrzut ekranu 2022-08-23 o 22.41.43.png

"Widzę, że zostało ci coś z filmowego GIEROJA, którym nigdy nie byłeś i nie będziesz w życiu. Dlaczego? Bo jesteś oszustem. Oszukujesz bliskich, widzów i fanów. Przez 30 lat milczę, bo jestem lojalny, ale skoro w taki sposób tu się o mnie wyrażasz i tak oceniasz moją pracę i tzw. karierę, to ja ocenię twoją. Od momentu zdjęć do filmu Przemytnicy my wszyscy wiemy, że jesteś gejem. Sam się z tego nam zwierzałeś wielokrotnie. Nigdy nie miało to w naszej relacji żadnego znaczenia" – napisał Jakimowicz po tym, jak Deląg niezbyt przychylnie wspomniał pracę na planie filmu Młode Wilki.
Po tej sytuacji Deląg wrzucił post na swój profil na Instagramie, w kto®ym wyraził swój przeciw odnośnie podziałów związanych z rasizmem, szowinizmem i homofobią. Pod zdjęciem otrzymał szereg solidaryzujących się z aktorem komentarzy. Wśród nich pojawił się m.in. tekst Macieja Dowbora, który brzmiał następująco:

"Brawo Ty Paweł! I pieprzyć ksenofobicznych troglodytów, zacofanych pseudopatriotów, karierowiczów, którzy dla hajsu i fejmu są gotowi na wszystko. Trzymaj się Brachu!" – pisał. Jak łatwo się domyślić, ta wypowiedź wyjątkowo nie spodobała się Jakimowiczowi. 
wytłumaczysz, jaki to problem rodzinny macie, z którym odwiedzaliście specjalistów lekarzy w ciągu ostatnich kilku lat? Tak, tak.  Dokładnie o tym myślę. Dasz radę? Podzielisz się ze wszystkimi? Poczekam na twoją reakcję OŁÓWKU i będziesz zszokowany, skąd ja to mogę widzieć. Hamuj ołówek, radzę ci, hamuj. Skończyła się moja lojalność i przyglądanie jak te .... bez charakteru pozwalają siebie. Skończyło się nadstawianie 2 policzka. Chcesz, chcecie, to ja wam zrobię czystkę w środowisku"  - napisał Jakimowicz.

Chcielibyśmy pozwolić sobie na więcej brzydkich słów w stronę Jakimowicza, ale musimy uważać. Skoro ma "haki" na połowę celebryckiego świata, to może i na dziennikarzy CKMu coś znajdzie, a pewnie mamy coś za uszami...


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / fot.: instagram @jaroslaw.jakimowicz Wtorek 23.08.2022