Kod CKM

Jeśli kobieta cię nie chce, szef nie szanuje, a pies nie słucha – nie łam się! To nie twoja wina, tylko otaczającego cię układu albo nawet spisku!

UFO.jpg

Wbijaj na fejsa - nokautujemy codziennie

Są na świecie rzeczy, które trudno człowiekowi przeniknąć rozumem, jak np. czemu plebejscy politycy noszą eleganckie buty, a polscy piłkarze nie są najlepsi na świecie. Ale wszystko staje się jasne, jeśli spojrzeć na problem z właściwej strony, a zwłaszcza zadać pytanie: kto za tym stoi? Zanim sam zaczniesz wprawiać się w rozwiązywaniu tajemnic, CKM złamał dla ciebie wszystkie kody i ujawnia aktualną prawdę o tym, kto naprawdę rządzi światem!

TAJNE MIASTO POD DENVER!
Odkryliśmy, gdzie leży baza spiskowców chcących zaprowadzić Nowy Światowy Ład. „Pod lotniskiem w amerykańskim Denver zbudowano olbrzymie, wielopoziomowe miasto. Jest tam nawet podziemna autostrada” — zapewnia Alex Christopher, pisarz i poszukiwacz ukrytej prawdy. Dowody są niezbite: niedawno zbudowany port jest największym w USA (choć Denver ma tylko 0,5 mln mieszkańców), ściany terminalu pokryto masońskimi symbolami, a z góry obiekt zdumiewająco przypomina swastykę. Jedyne, co nie jest pewne, to to, czy spiskowcami są masoni, iluminaci, kosmici, neohitlerowcy, czy też może CKM i członkowie AA...

JEZUS MIAŁ ŻONĘ I DZIECI!
Kościół katolicki od dwóch tysięcy lat ukrywa prawdę o genezie swojego powstania. Tak naprawdę żonaty Jezus pozostawił po sobie dziecko, a wśród jego potomków znaleźli się m.in. liczni królowie Francji. Z kolei Święty Graal to nie kielich, ale krew Jezusa, płynąca do dziś w żyłach jego prapraprapraprapra-wnucząt. Wszystkie te rewelacje ujawniło już dwadzieścia lat temu dwóch pisarzy, Michael Baigent i Richard Leigh, w książce „Święty Graal. Święta krew”, a kropka w kropkę powtórzył Dan Brown w „Kodzie Leonarda da Vinci” (sąd oddalił zarzuty o plagiat).

WOJSKO TRUJE LUDZI!
Rządy krajów NATO (tak, z tego wynika, że nasz też) specjalnie trują swoich obywateli. Wojskowe samoloty zrzucają chemikalia, które potem powodują wysypki, duszności i inne świństwa. „Popatrz w niebo. Trucizna wygląda jak zwykłe smugi kondensacyjne z samolotów... Ale prawdziwe smugi nie są takie grube, nie układają się w regularne szachownice i nie utrzymują przez kilka godzin!” — twierdzi Jeff Rense, amerykański radiowiec i badacz teorii spiskowych. Po co ten wysiłek? By ludzie kupowali coraz więcej coraz droższych lekarstw, na czym bogacą się koncerny farmaceutyczne powiązane z... (tekst ocenzurowano).
CKM NA TO:  Popatrzyliśmy w niebo. Jakieś smugi faktycznie się pojawiły. Okazało się, że gołąb narobił nam na twarz

ISTNIEJE SOJUSZ ISLAMSKO—FASZYSTOWSKI!
„Martin Bormann, zaufany sekretarz Hitlera, przeżył II wojnę światową i zbudował ogólnoświatowe imperium, z którym blisko współpracują rodziny Bushów i Bin Ladenów” — przekonuje David Emory, amerykański prezenter radiowy. W ramach tej „Osi Islamsko—Faszystowskiej” ramię w ramię działają obok siebie CIA, Al—Kaida oraz... Podziemna Rzesza, kontynuatorka hitlerowskiej III Rzeszy. Cel? Oczywiście panowanie nad światem, a co by innego?!
CKM NA TO:  Jasne... A nimi wszystkimi kierują Bolek i Lolek ze swojej tajnej kwatery pod Klewkami...

KATRINĘ WYWOŁALI JAPOŃCZYCY!
Huragan Katrina, który w 2005 r spustoszył amerykański Nowy Orlean, nie powstał w naturalny sposób. Tak naprawdę wywołała go... japońska mafia Yakuza! Skośnoocy gangsterzy użyli elektromagnetycznego generatora wyprodukowanego przez sowieckie KGB w latach 70. XX wieku. „Dzięki temu reliktowi zimnej wojny zemścili się na Ameryce za zrzucenie bomby atomowej na Hiroszimę. I wkrótce w ten sam sposób zaatakują kolejne miasta” — uważa Scott Stevens, znany amerykański meteorolog, który niezbite dowody na swoją teorię przedstawił niedawno m.in. w popularnej gazecie „USA Today”.

SMERFY SĄ MASONAMI!
Podstępni masoni wpływają na czyste umysły dzieci przez bohaterów popularnej kreskówki. O tym, że wszystkie smerfy są masonami, świadczy m.in. ch niebieski kolor — symbol niższych stopni wtajemniczenia. Czerwona czapeczka Papy Smerfa to oczywiście znak mistrza loży masońskiej, a białe berety pozostałych smerfów symbolizują dążenie do czystości. Prof. Antonio Soro, włoski badacz religii, ma jeszcze jeden dowód na swoją odkrywczą tezę: „Wszystkich smerfów jest 99 — dokładnie tyle, ile stopni wtajemniczenia w jednej z loży wolnomularskich!“.
CKM NA TO: Wpierw się upiliśmy z rozpaczy, potem płakaliśmy trzy niedziele. Smerfetko, sorry, ale już cię nie kochamy.

RZĄDY KONTROLUJĄ MYŚLI!
Największe światowe rządy kontrolują umysły zwykłych ludzi. „Wchodzą do naszych głów przez mikrofale wysyłane z nadajników telewizyjnych i radiowych oraz anten telefonii komórkowej” — ostrzega Ken Adachi, amerykański łowca tajemnic. Mikrofale zmuszają ludzi do robienia rzeczy, których nigdy by nie zrobili — a potem czyszczą im umysł, żeby niczego nie pamiętali. Dowody? A czy rosnące jak grzyby po deszczu maszty z antenami nie są wystarczającymi dowodami?
CKM NA TO:  Bajka, bajda i bujda. I jesteśmy tego absolutnie pewni, bo głosy w naszych
głowach nigdy się nie mylą!

WYBUCH ATOMOWY PRZYCZYNĄ TSUNAMI!
Katastrofalne tsunami w grudniu 2004 r. na Oceanie Indyjskim spowodował... eksperymentalny ładunek nuklearny. Na środku oceanu umieścili go indyjscy wojskowi, wspierani przez naukowców z USA i Izraela. „Eksplozja jądrowa wywołała gigantyczne trzęsienie ziemi, po którym powstały olbrzymie fale” — uważają reporterzy śledczy egipskiego tygodnika „Al—Osboa”. Wątpliwości dotyczą tylko tego, czy tsunami powodowano celowo, czy też było ono „skutkiem ubocznym” eksperymentów...

WTC WYSADZILI AMERYKANIE!
W Nowym Jorku nie było żadnych terrorystów ani porwanych samolotów. Zdaniem profesora fizyki Stevena E. Jonesa „to służby specjalne USA, za pomocą kontrolowanych eksplozji, 11 września 2001 roku wysadziły w powietrze budynki World Trade Center”. Z kolei w Pentagon uderzyła zdalnie sterowana rakieta, a może nawet tylko ciężarówka załadowana dynamitem. Po co to wszystko? Bo rząd USA chciał zatrzeć ślady po kompromitujących dokumentach złożonych w sejfach WTC, ...bo potrzebował pretekstu do wojny z Afganistanem i Irakiem, ...bo planował opanować największe na świecie pola naftowe itp., itd.
CKM NA TO: Nieważne, kto i jak to zrobił. Prosimy tylko — następnym razem wysadźcie w sposób kontrolowany Pałac Kultury i Nauki (im. Józefa Stalina). Wtedy wszyscy będą zadowoleni!

KOSMICI RZĄDZĄ ŚWIATEM!
Ziemią od tysięcy lat rządzą kosmici mutanci pijący ludzką krew. Ich pomysłem jest np. większość światowych religii (z judaizmem, chrześcijaństwem i islamem na czele), przez które skłócili prawdziwych ludzi, powoli wycieńczających się niemającym końca konfliktem. Dlaczego? Bo w 2012 roku zamierzają objąć pełnię władzy nad trzecią planetą od Słońca! David Icke, były zawodowy piłkarz, dziennikarz i rzecznik brytyjskiej partii Zielonych, nie ma wątpliwości: „Kosmitami są m.in. George Bush, królowa Elżbieta, Tony Blair, Hilary Clinton i wielu innych wielkich tego świata”.
CKM NA TO:  ...a świstak siedzi i zawija w sreberka.

NIE MAMY WĄTOPLIWOŚCI:
Są na tym świecie rzeczy, w które redaktorzy CKM wierzą niewzruszenie:
1. Ziemia jest płaska
2. Krasnoludki sikają do piwa
3. Kopernik była kobietą
4. PiS zbuduje 3 mln mieszkań
5. Wszystkiemu winna jest PO i dziadek Tuska

STARA GWARDIA
Niektóre teorie spiskowe nigdy się nie zestarzeją:
- Elvis Presley żyje
- Paul McCartney zginął w wypadku 40 lat temu
- Stanisław Lem nigdy nie istniał
- Światem rządzą Żydzi
- W podziemiach Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie ukryta jest Bursztynowa Komnata
- W 1947 roku w Roswell (USA) rozbili się kosmici
- Wszystkie wynalazki ludzkość dostała od kosmitów
- Amerykanie sfingowali lądowanie na Księżycu
- Księżnę Dianę zabito na polecenie królowej Elżbiety II
- AIDS to amerykańska broń biologiczna


Dodał(a): Mateusz Zieliński Sobota 21.07.2012