Mamed o przeciwniku: jest niebezpieczny

Mamed o swoim przeciwniku: „jest nieobliczalny, jest niebezpieczny”. Z kolei Aziz Karaoglu bez pokory wypowiada się o Polaku z czeczeńskimi korzeniami i lekceważy go, mówiąc: „to tylko nazwisko”. Ale nasz czempion jest w szczytowej formie i sam określa swój stan „jakby miał dwadzieścia parę lat”. 27 maja w Trójmieście czeka nas niesamowita gala MMA!
mamed-ksw-35.jpg

27 maja podczas KSW 35 w Ergo Arenie w Gdańsku będziemy świadkami pojedynku dwóch tytanów, którzy zapomnieli już o smaku porażki. Mamed nie przegrał od sześciu lat, Aziz jest niepokonany od siedmiu. Statystyki, które możesz zobaczyć w zwiastunie gali na dole tego materiału są jak paliwo wylane na rozgrzane kamienie w saunie – będzie piekło!

Aziz Karaoglu to fighter z dużo mniejszą ilością walk na koncie niż Mamed, jednak jeśli już wygrywał swoje potyczki, zawsze robił to przed czasem, a w 88% przypadków już w pierwszej rundzie. Tym razem twierdzi, że z Khalidovem nie potrwa to krócej niż 30 sekund, a zwycięstwo nie będzie kwestią przypadku czy szczęścia. Zdaje się więc, iż ma w sobie trochę pokory. A może nawet obaw.Sonda

Kto wygra podczas KSW 35: Mamed czy Aziz?


Innym elektryzującym starciem będzie pojedynek Marcina Różalskiego z Mariuszem Pudzianowskim. Różal obstawia, że Pudzian może go przygwoździć i w ten sposób skończyć walkę. Gwarantuje też, że jeśli strongman zechce się pobić, a nie poturlać, to ktoś „skończy” kogoś przed czasem.

Z kolei Michał Materla podchodzi do KSW 35 bardzo zadaniowo i nie kalkuluje, kogo postawią naprzeciw niego w oktagonie.

Prawdziwe rozstrzygnięcia zapadną 27 maja w Ergo Arenie. Gdzie oglądać KSW 35 na żywo online? Na www.kswtv.com. Lub w systemie pay-per-view u swojego dostawcy usług telewizyjnych.ksw35-fightcard.jpg
Dodał(a): Paweł Jaśkowski Poniedziałek 16.05.2016