Mini rzutniki już nie są tak drogie. Oto najciekawsze z nich

Zbliża się jesień – zabieraj swoją panią pod koc i wyświetlaj film na ścianie, suficie lub nawet podczas kąpieli. W wannie całego filmu raczej nie obejrzysz, ale możesz potraktować to jako przyjemny wstęp do czegoś innego.
iStock-1160217023.jpg

Wieczory są coraz krótsze i zimniejsze, a więc długie, romantyczne spacery z ukochaną odpadają. Najwyższa pora na wspólne filmowe seanse. Zamiast męczyć się w kinie z maseczką na twarzy, zadbaj o atmosferę we własnym mieszkaniu. Wystarczy popcorn z mikrofali, Netflix i przenośny projektor, by wyświetlać filmy w dowolnym miejscu. Wybraliśmy dla was kilka naprawdę dobrych rzutników.

XIAOMI YOUPIN T2

Zrzut ekranu 2020-09-21 o 16.25.59.png

Chiński producent zadbał o komfort par podczas leniwych wieczorów. Rzutnik jest poręczny i niewielki, ma wymiary 11x15x14 cm, dzięki czemu ani trochę przeszkodzi podczas projekcji. Dodatkowo jest stabilny, a więc nie będziesz miał trudności z ustawieniem go nawet w ciężkich warunkach i spokojnie skupisz się na filmie (albo partnerce), zamiast ciągle poprawiać ostrość i ustawienie obrazu. Projektor od Xiaomi znajdziesz tutaj.

OVERMAX MULTIPIC 2.3

Zrzut ekranu 2020-09-21 o 16.27.29.png

Projektor Multipic 2.3 posiada funkcję WiFi, przez co bezproblemowo podłączysz się do niego bez użycia kabli. Co prawda jest on nieco większych od poprzedniej propozycji, ale nadal kwalifikuje się jako "mini". Rzutnik ma 20x15x6 cm. Wystarczy tak naprawdę, że postawisz go nawet w nierównym miejscu (projektor posiada system automatycznej korekcji obrazu) i włączysz przez swój telefon, a film natychmiast wyświetli się na ekranie. Dodatkowo Multipic 2.3 charakteryzuje się dużą żywotnością lampy, dzięki czemu nie musisz się martwić, że coś się stanie, jeśli przez przypadek zapomnisz go wyłączyć. Możesz więc po filmie zająć się partnerką, a rzutnik nie będzie przeszkadzać w tle. Multipic 2.3 kupisz w tym miejscu.

LED MINI SD20

Zrzut ekranu 2020-09-21 o 16.26.43.png

Rzutnik, mimo swoich niewielkich rozmiarów (17x11.5x6 cm), może wyświetlać obraz  w rozdzielczości 1920x1080px. Plusem jest to, że możemy oglądać filmy w 3D – dostajemy w gratisie specjalne okulary. Poręczny projektor bez problemu schowasz nawet do plecaka, więc jeśli dziewczyna zaprosi cię do siebie, możesz jej zaproponować seans prawie jak w kinie. LED Mini SD20 kupisz tutaj.

PROJEKTOR MINI YG300 

Zrzut ekranu 2020-09-21 o 16.27.55.png

Dzięki temu sprzętowi masz naprawdę ogrom możliwości. Urządzenie jest kompatybilne z konsolami PlayStation, przez co, poza oglądaniem filmów, będziesz mógł także pograć w Fifę, albo postrzelać do wrogów w COD na wielkim ekranie. Dodatkowo sprzęt można podłączyć do powerbanka i jest poręczny, w końcu ma tylko 12.5×8.5×4.5 cm. Jeśli będziesz chciał zaimponować swojej ukochanej, a na dworze nie będzie jeszcze tak zimno – weź ją do parku, znajdź dwa drzewa, rozwieś prześcieradło i puść film z tego rzutnika. Gwarantujemy, że tak romantyczny wieczór zostanie doceniony, przez co obydwoje będziecie zadowoleni. Projektor Mini YG300 kupisz tutaj


Dodał(a): Konrad Klimkiewicz / istockphoto.com Poniedziałek 21.09.2020