Miss World od przyszłego roku bez bikini

Przerażające, rewolucyjne zmiany w regulaminie największego konkursu piękności na świecie. Od przyszłego roku kandydatki do tytułu najpiękniejszej nie będą prezentować się w bikini. Decyzja jest ostateczna!

shutterstock_ewr4t545120760957.jpg


Przygotujcie chusteczki higieniczne, bowiem ta wiadomość będzie tak smutna, jak szokująca! Wybory Miss World od przyszłego roku będą odbywać się bez prezentacji modelek w bikini! "Nikomu to nie służy" - podsumowała przewodnicząca konkursu i zatwierdziła tym samym ostateczną decyzję w tej sprawie. Zdaje się, że po 10 latach sprawowania urzędu, pani Julia Morley postarzała się na tyle, że obecność pięknych, półnagich kobiet zaczęła jej ciążyć na serduszku. Smuteczek!

- Naprawdę nie chcę i nie potrzebuję oglądać kobiet chodzących w tę i z powrotem w bikini. To w żaden sposób nie służy kobiecie, to nie służy też nikomu z nas - powiedziała po tegorocznych wyborach oraz dodała: - Nie obchodzi mnie to, że ktoś ma pupę o kilka centymetrów szerszą niż ktoś inny. Nie patrzymy na jej pupę. Słuchamy tego, co mówi.

Po pierwsze, kto nie patrzy, ten nie patrzy, a po drugie, coś czujemy, że wybory najpiękniejszej powoli zamieniają się w wybory największej altruistki świata. Nim się obejrzeć, a kolejną edycję wygra panna z nadwagą, walcząca o pokój na świecie i prawa fok szarych. W końcu kto by się tam przejmował, czy kobieta szczupła, a tyłek jędrny! Przecież każdy wie, że najpiękniejsze jest wnętrze!Dodał(a): BJ Środa 31.12.2014