Piersi do jedzenia

Jeśli połączyć apetyczne „bawidełka” z równie apetycznie prezentującym się żarciem, otrzymamy zestaw idealny. Jesteś smakoszem? Zapraszamy do raju

Dla każdego prawdziwego faceta już od dnia narodzin liczą się tylko dwie rzeczy: piersi oraz żarcie. A może żarcie i piersi

Od wielu lat bezskutecznie staraliśmy się określić właściwą kolejność tych największych pasji – w końcu do jedzenia zawsze jesteśmy pier(w)si. Lecz oto nadszedł piękny dzień, gdy nie musimy już wybierać!

Oto bowiem trafiliśmy na jedną z najgenialniejszych i najpiękniejszych rzeczy, jakie stworzyła ludzkość: dziesiątki fotek, na których para bardzo apetycznych piersi „pozuje” nad rozmaitymi daniami i deserami.


Jeżeli nie zacznie ci lecieć ślinka na widok owych zdjęć, przedstawiających smakołyki zestawione z obfitymi kształtami seksownej dziewczyny, powinieneś poważnie zastanowić się nad sobą, po czym jak najszybciej zgłosić zarówno do seksuologa, jak i gastrologa.

Dodajmy, iż owe poruszające zdjęcia nie powstały „dla jaj” – wszystko zaczęło się od poważnej inicjatywy nazwanej Tette e Cibo (w tłumaczeniu z języka włoskiego: Cycki i Żywność), w której udział wzięło 28 uznanych kucharzy z Italii.

Nad ich dziełami umieszczano parę jędrnych piersi a wykonane w tych okolicznościach fotki umieszczono w albumie, z którego zyski przeznaczone zostały na walkę z rakiem piersi. 

Nie dziwimy się, że owa książka rozeszła się jak gorące bułeczki i w ciągu zaledwie dwóch tygodni na ów szczytny cel zebrano ponad 8000 euro.

Głodny? Na co czekasz – zapraszamy do naszej galerii:


Dodał(a): Wtorek 16.08.2016