Radio Maryja organizuje sylwestra dla nastolatków. Gwarantuje darmowy nocleg!

Zabawa sylwestrowa dla młodzieży w wieku od 13 do 19 lat pod patronatem Radio Maryja? Wchodzimy w to! Gdybyśmy tylko byli kilka(naście) lat młodsi... Rozgłośnia zaprasza młodzież na trzy dni do Torunia. Bezpłatny nocleg, super zabawa i podobno wspaniałe wyżywienie, tylko za to ostatnie już trzeba zapłacić – 150 zł.
Zrzut ekranu 2022-11-30 o 14.06.56.png

150 zł za imprezę marzeń to przecież nic! Uczestnicy na 3 dni będą mieli do swojej dyspozycji hotel akademicki Akademii Kultury Społecznej i Medialnej w Toruniu. W wolnym tłumaczeniu chodzi o akademik, tylko bardziej "wypasiony"

Zrzut ekranu 2022-11-30 o 14.10.25.png

Impreza będzie odbywać się pod hasłem "Życie to coś więcej". Poza szampańską zabawą, organizatorzy oferują możliwość podjęcia refleksji nad samym sobą: "Będzie czas na zastanowienie i zatrzymanie nad sobą i mijającym rokiem, modlitwa, Eucharystia, ale i dobre spotkania z innymi ludźmi i świetna zabawa sylwestrowa" – zapewniają.
Radio Maryja już kieruje prośby o zachęcanie swoich dzieci i wnuków do wzięcia udziału w imprezie. Wstrzymamy się od komentarza, ponieważ dobre melanże bronią się same. Poza tym, co może wydarzyć się na imprezie w Toruniu, zostaje w Toruniu...


Dodał(a): ckm.pl / youtube.com Środa 30.11.2022