Straż pożarna przyjechała na domówkę, bo... ktoś wyświetlał ogień w kominku na ścianie

To nagranie stało się hitem na TikToku. Strażacy w Gorzowie Wielkopolskim odwiedzili jedno z mieszkań, chcąc przeprowadzić interwencję. Problem w tym, że na miejscu odbywała się impreza i nic się nie paliło. Ktoś z innego bloku zgłosił pożar, w rzeczywistości przyczyną było 'rozpalone' na projektorze ognisko.
pozar.jpg

Imprezowicze zaczęli nagrywać zdarzenie i cała sytuacja wyjątkowo ich rozbawiła. "Ktoś z zewnątrz przez okno zauważył ogień w mieszkaniu i zadzwonił na nr alarmowy. Natychmiast na miejscu pojawiła się straż pożarna i policja. Okazało się, że tym ogniem był film wyświetlany z rzutnika. Tak czy siak brawa za reakcje dla osoby dzwoniącej" - czytamy na profilu "Służby w Akcji".
Następnego dnia na tym samym profilu udostępniono nagranie, na którym rozbawiony strażak próbuje wytłumaczyć sytuację swojemu przełożonemu.

@kubson.ek Ostatnio pytaliście o dalszą część naszej gorącej imprezy. Nadal zainteresowani? Przed Wami part 2 🔥😂 #bekazycia #plomien #ogien #pozar #projektor #rzutnik #ognisko #strazpozarna #scianawplomieniach #sasiedzi #plonacaimpreza #zabawa #znajomi #gorzow #lubuskie ♬ dźwięk oryginalny - Kubson.ek


 


Dodał(a): CKM.PL / fot.: embed TikTok Poniedziałek 06.02.2023