Stylówka we dwoje

Długi weekend to idealny czas, aby porobić z ukochaną naprawdę ekscytujące rzeczy. Fajnie, jeśli pomyślisz także o partnerlooku, czyli wzajemnym dopasowaniu waszego stylu. Oto świetne sposoby na osiągnięcie takiego efektu

IMG_3688.JPG

FRONTEER SUPER GRATTON

Zamierzasz zabrać wybrankę swego serca na wycieczkę w nieznane? Wyekwipuj waszą parę w… odpowiednią parę butów! Fronteer Super Gratton to cacka z Los Angeles, od firmy założonej przez dizajnera Jona Tanga (wcześniej pracującego m. in. dla marek K-Swiss oraz Puma). 

IMG_3661.JPGOto nowoczesna interpretacja butów opracowanych przez legendarnego francuskiego alpinistę Pierre'a Allaina, łącząca współczesny sznyt z nieśmiertelnym retrostylem butów do wspinaczki z lat 80. i 90. Każda para tworzona jest ręcznie z najwyższej jakości materiałów, m. in. naturalnej skóry, wodoodpornego, impregnowanego płótna oraz wulkanizowanej gumy. Ma nie tylko świetnie prezentować się w mieście, lecz także przetrwać wyprawę nawet w najtrudniejsze wyprawy w najtrudniejszy teren.

IMG_3678.JPGCena: ok. 600 złCASIO G-SHOCK GA-110GB-1A + CASIO BABY-G BA-110-1A

G-SHOCK GA-110GB-1A BABY-G BA-110-1A.jpgKochasz twardzielskie czasomierze z linii G-Shock? Nie dziwimy się temu, przecież niemal wszyscy prawdziwi faceci szanują i doceniają te najwytrzymalsze zegarki świata. Już od roku 1983, gdy na rynku pojawił się pierwszy model „Dżiszoka” są dzielnymi towarzyszami w najcięższych warunkach. Nie inaczej jest z czarno-złotym modelem GA-110GB-1A, który bezproblemowo wytrzyma upadek na twardą nawierzchnię z 10 metrów lub zanurzenie na głębokość 200 m, tudzież naprawdę złe traktowanie.

Jeżeli twoja ukochana jest twardzielką, wyekwipuj ją w zegarek Baby-G, czyli kobiecą odmianę G-Shocka: choć niektóre parametry są tu niższe (np. wodoszczelność wynosi 100 m), to wciąż sprzęt, który da sobie radę w absolutnie każdych okolicznościach.

whitef.jpg

Ceny: G-shock GA-110GB-1A ok. 500 zł, Baby-G BA-110-1A ok. 400 zł


SMITH & WESSON M&P15-22

white.jpgFantazjujesz o tym, aby ze swoją dziewczyną tworzyć parę wzbudzającą podziw i szacunek otoczenia niczym Mickey i Mallory Knox z filmu „Urodzeni mordercy”? Oczywiście nie namawiamy, abyście zaczęli szkodzić bliźnim, jednak czy wyobrażasz sobie randkę bardziej gorącą, niż wspólne opróżnianie magazynków na strzelnicy?

Jeśli twoja wybranka ma opory dotyczące broni palnej, być może przekona ją różowa edycja półautomatycznego karabinu Smith & Wesson, strzelająca amunicją .22 LR. Ty wybierz czarną (ponadczasowo elegancką) wersję M&P15-22 i zacznijcie pluć ogniem do tarczy. 
Oczywiście wcześniej wyekwipujcie się w pozwolenie na posiadanie takiej broni, w końcu nie chcecie łamać prawa, w końcu gdy traficie za kratki, to do zupełnie różnych zakładów karnych!

Ceny (USA): ok. 2100 zł

Dodał(a): Michał Jośko/ fot.: mat. prasowe Poniedziałek 02.05.2016