Wypłyń na szerokie wody. "World of warships" graj za free

Jeśli tradycyjna gra w statki, to dla ciebie zdecydowanie za mało, to „World of warship” będzie idealnym rozwiązaniem.
world.jpg

Już teraz możesz spełnić swoje marzenie o zostaniu marynarzem i pracy na największych krążownikach w historii. Nie dość, że „World of warship” pozwala na przemieszczanie się po oceanach całego świata, to jeszcze daje nam bilet na najwspanialszą podróż jaką można odbyć dzięki współczesnym grom – wycieczkę w przeszłość.

CZYTAJ TAKŻE: DRAMAT GARCZA. DOSTAŁ BANA NA STO LAT BO WALCZYŁ O PORZĄDEK

Po przyśpieszonym kursie marynarki wojennej możesz stanąć na pozycji dowódcy jednego z 200 okrętów z czasów I lub II wojny światowej. Do twojej dyspozycji zostają oddane lotniskowsce, niszczyciele i pancerniki.

Oprócz prawdziwych jednostek, możesz korzystać także z okrętów prototypowych, które zostały stworzone dla wojsk z całego świata: US Navy, Kriegsmarine, Marynarki Wojennej ZSRR, Japońskiej Cesarskiej Marynarki Wojennej, Polskiej Marynarki Wojennej, Royal Navy, Marine nationale, oraz Regia Marina.

Gracze mają do wyboru 31 lokalizacji od lodowatych wód Arktyki po ciepłe tropikalne morza, które zapewne kojarzysz z ostatniego urlopu. Zmieniająca się pogoda – będą integralną częścią rozgrywki – realnie wpływa na jej przebieg.

Starcie odbywa się pomiędzy dwoma drużynami. Każda z nich składa się z 7-12 okrętów, a uczestnicy mogą się łączyć w dywizjony. Każde zwycięstwo oznacza nagrodę oraz wpis do przebiegu twojej służby. Kliknij tutaj, żeby zagrać za darmo i wypłynąć na pełne morze. 

Dodał(a): CKM.PL / fot. World of Warships Piątek 12.06.2020