Wiedźmin 3 za free. Jak pobrać darmową kopię gry

W oczekiwaniu na „Cyberpunk 2077” CD Projekt RED rozdaje za darmo „Wiedźmina 3”. Wszyscy chętni muszą się pospieszyć, bo oferta jest ograniczona czasowo.
wiedzmin.jpg

Z promocji mogą skorzystać wszyscy, którzy posiadają grę w wersji na PC lub konsolę, Aby odebrać darmową kopię gry „Wiedźmin 3",  potrzebujesz aplikacji GOG GALAXY 2.0. Jest ona rodzajem biblioteki, która w funkcjonalny sposób pozwala uporządkować swoje gry, łączyć listy znajomych a także śledzić ich przebieg gry na wszystkich połączonych platformach. Z oferty są wyłączeni użytkownicy platformy Nintendo Switch. 

CZYTAJ TAKŻE: WYPŁYŃ NA SZEROKIE WODY. "WORLD OF WARSHIPS" GRAJ ZA FREE

Aby pobrać za darmo „Wiedzmin 3: Dziki Gon” trzeba połączyć platformę, na której gra jest już zainstalowana z GOG GALAXY 2.0. Po wykonaniu tej czynności gra powinna automatycznie pojawić się w bibliotece gier. Równocześnie zostaną zaimportowane dane dotyczące czasu i osiągnięć w grze. 

Wersja "Wiedźmina" z GOG.COM została wzbogacona o 4 dodatkowe utwory na ścieżce dziwiekowej, komiks „Wiedźmin. Dom ze szkła” w wersji cyfrowej, a nawet szablony oficjalnych papierowych zabawek. 

Z promocji można skorzystać do 23 czerwca do godziny 13:00. Aplikację GOG.COM stworzoną przez grupę CD Projekt można pobrać pod tym adresem

Dodał(a): Adam Barabasz / fot. materiały prasowe CD Projekt RED Środa 17.06.2020